REJESTRACJA
928 PL

927 PL

926 PL

  864 i 865 PL!

  863 PL!

  862 PL!

Jump Force
Autor: Gosen dnia 21/01/19 02:08
930
Autor: Eikichi dnia 20/01/19 13:04
[Spoiler] Spoilery
Autor: Misiuz dnia 17/01/19 09:39
Nasze sny
Autor: Szczery dnia 16/01/19 08:09
CC 9 - Rocznicowe!
Autor: Seatherten dnia 15/01/19 14:06
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
Załoga Don Kriega
Kapitanem tej załogi jest znany na całym wschodnim morzu Don Krieg. Niegdyś posiadał on ogromną flotę składającą się aż z 50 okrętów. Pod jego dowództwem znajdowało się aż 5000 żądnych skarbów i pozbawionych sumienia łotrów. Teraz pozostała ich niespełna 100. Są to mordercy bez krzty sumienia. Pozbawieni jakichkolwiek przejawów litości. Jednakże cenią oni swoje życia. Nie przeciwstawiają się Kriegowi, bo właśnie to można bardzo łatwo przypłacić życiem. Często są zastraszani przez swego Kapitana, przez co podejmują działania, które niekoniecznie są zgodne z ich przekonaniami, bo o sumieniu mówić tu nie można.
Są to zwykłe rzezimieszki, nie posiadają żadnych specjalnych zdolności, mimo to ich liczebność nie pozwala ich nie doceniać. Głównodowodzącym tej floty, bezpośrednio podległym Kriegowi, jest Gin, człowiek pozbawiony sumienia, nazywany Diabłem. Cała załoga za każdym razem używa jakichś nieczystych zagrań lub podstępu, by osłabić lub wyeliminować przeciwnika. Grand Line otwarło im oczy. Po tygodniu spędzonym na tym diabelskim morzu natknęli się na jednego z Shichibukai, Sokole Oko, który rozgromił cała flotę Kriega. Na wschodnie morze powrócił jedynie okręt flagowy z niespełna 100 pozostałych po masakrze marynarzy.
Napotyka na nich załoga Luffy’ego. Jednocześnie odnajduje ich Mihwak, który jednym szybkim ruchem unicestwia ostatni z pozostałych statków i po chwili odpływa.
Po morderczej walce na pływającej restauracji Barentine cała załoga łącznie z Kriegiem zostaje pokonana.

StatekKrieg posiadał olbrzymią flotę składającą się z pięćdziesięciu okrętów. Ostał mu się jeden, który wrócił jednak w opłakanym stanie. Olbrzymia karawela z trzema masztami. Na dziobie znajduje się morda dzikiej bestii, mająca zapewne powodować gęsią skórkę na plecach. PO wydarzeniach z Bartine, i ten został przecięty przez Mihawka.

FlagaZnakiem rozpoznawczym strasznego Don Kriega, jest flaga piracka przedstawiająca dwie klepsydry po obu stronach czaszki.

Kapitan - Don Krieg.Za jego głowę zostało wyznaczona nagroda 17 mln beli. To najgorszy i najperfidniejszy czarny charakter pokazany przez Odę w Sadze East Blue.
Swą ponurą sławę zawdzięcza swemu podstępnemu charakterowi i braku jakiegokolwiek sumienia. Gdy był marynarzem zabił dowódcę i przejął statek. Wpływał do portów z powiewającą flagą marynarki, poczym rozpoczynał grabież. Kłamał, oszukiwał, nawet wywieszał biała flagę, by w odpowiednim momencie znów zaatakować.
Nie można mu jednak odmówić rozumu. Zawsze znajdzie jakiś podstęp by zgładzić przeciwnika. Dla niego nie ma znaczenia, jakich metod użyje. Ważne jest jedynie, by zwyciężyć, tylko to się liczy. Potrafi też zaprowadzić dyscyplinę wśród swej nieco „narwanej” załogi. Najczęściej robi to za pomocą siły, jednakże potrafi też odpowiednio ocenić sytuację. Nie jest jakimś wielkim strategiem jednakże nie można powiedzieć, że jak atakuje to leci na żywioł.
Pojawia się na wschodnim morzu wygłodzony po przegranej na Grand Line. Błaga o posiłek, obiecuje nie atakować i posłusznie z szacunkiem się oddalić. Gdy odzyskuje siły ani myśli o dotrzymaniu obietnicy.
Jest potworem nieznających litości czy honoru. Złapał ramię Ginowi, gdy ten próbował go przekonać do rozejmu. Tak właśnie traktuje swoich podwładnych, jak narzędzia. Wszyscy muszą być mu bezgranicznie lojalni, jedno małe, ”ale” i kula w łeb. Ludzi ma po to, by wykonywali robotę za niego, by mu pomogli osiągnąć cel, a jak umrą to znajdzie nowych frajerów.
Nie posiadł on mocy diabelskiego owocu, jednakże nie jest byle kim. Jest on monstrualnie potężny. Posiada ogromną siłę. Potrafi np. rzucić łodzią, która waży kilkadziesiąt ton. Ma na sobie żelazną zbroję, dzięki której czuje się niepokonanym. Przede wszystkim dlatego, iż została w nią wbudowana niesamowicie duża ilość wszelkich „zabaweczek”. Trujące dzidy, diamentowa pięść, miotacz ognia, karabiny, a nawet ogromna trująca bomba MH5. Dodatkowo jego broń jest nasączona trucizną. Jego najpotężniejsze narzędzie zbrodni stanowi olbrzymia włócznia ważąca ponad tonę. Za każdym razem gdy zetknie się z jakąś powierzchnią tworzy potężny wybuch. To wszystko daje mu poczucie człowieka niezniszczalnego i niepokonanego. Ma nawet aspiracje stać się najpotężniejszym piratem na Grand Line. Jego ambicje i marzenie szybko burzy Słomiany Kapelusz, który wgniata go w pokład.
Gim

Wcześniej znany jako Diabeł, człowiek bez uczuć. Zawsze zabijał. Nigdy nie miał dla przeciwnika litości. Jest on prawą ręką Don Kriega. Jest wobec niego bezgranicznie lojalny. Bardzo szanuje siłę Kriega i jest mu wdzięczny za to, że mianował go głównodowodzącym swojej floty. Wykonuje jego rozkazy bez jakiegokolwiek wahania. Nawet te okrutne, czy nie humanitarne.
Jego skamieniałe serce zostaje jednak pokonane i ukazuje się w nim dobroć. Doprowadziła do tego straszna głodówka. Został on wyrzucony z restauracji, pomimo, że błagał o posiłek ze łzami w oczach. Bardzo poruszyła go dobroć kucharza. To go trochę odmieniło. Był wdzięczny Sanjiemu za okazaną mu pomoc, ale i sposób w jaki to zrobił.
Gdy sam zobligował się do uśmiercenia kucharza, pomimo prób okazało się, że nie jest w stanie tego zrobić. Do końca błagał Kriega, aby ten się opamiętał. Choć zszarpany usługiwaniem kapitanowi, posiada swój honor. Rezygnuje nawet z maski gazowej, ratując życie Sanjiemu i narażając swoje.

Jego broń stanowią dwie metalowe kule, przyczepione na patyku do ręki. Jest mistrzem w posługiwaniu się nimi. Zadaje szybkie i potężne obrażenia. Za każdym razem kiedy rozpoczyna atak, zaczyna nimi obracać po czym naciera na przeciwnika.

Perl -Człowiek Mur.

To ciekawy przypadek. Wygląda jak laluś i taki też jest w rzeczywistości. Czuje się on zupełnie nietykalny. To już nie to samo, co Krieg. On panicznie boli się bólu czy krwi. Nigdy w żadnej z 61 walk nie został nawet draśnięty. Działa marynarki na niego nie działają. Wszystko to zawdzięcza swej niesamowitej zbroi. Tworzy on pewnego rodzaju mur z wielu tarczy, którym odgradza się szczelnie od przeciwnika.Gdy dochodzi do zburzenia muru, ten wpada w szał i ogłupienie. Wpada wtedy w stan „Płonący Perl”, otoczony przez ogień zapewnia sobie dodatkową ochronę.
Jak nietrudno się domyśleć atakuje na dystans. Ocierając o perły na swych tarczach tworzy ogniste kule, którymi rzuca w przeciwnika.


Siła Załogi


Jedna z najpotężniejszych załóg pływających po morzu wschodnim. Ogólnie cała załoga składa się ze zwykłych bandziorów. Ważna jest liczebność, a ta na ową chwilę nie powala. Gin czy Perl są całkiem nieźli, ale ich siła może być nie do ogarnięcia tylko dla tych, którzy nie wyruszyli na Grand Line. Sam Krieg także nie jest nikim specjalnym. Taki pirat na Grand Line to kpina. Mogą coś zwojować na wschodnim morzu dopóki ich Smoker nie wyczai, ale na więcej ich obecna siła nie pozwala.

Autor: Komimasa
Korekta: PaSaT
bullet Napisane przez Komimasa dnia 30 kwiecień 2009 · Kategoria: Załogi ·
· 1 komentarz · 3856 czytań · Drukuj

BlackKuma (dnia 09 czerwiec 2009 01:30:30) #1
28
Nie przeczytałem całego artu, przynajmniej na razie Wink
mam jednak jedo zastrzeżenie, które bije mnie już na początku.
Mianowicie siła piratów Kriega. Napisałeś Komi ,że są tio zwykłe rzezimieszki, nie posiadające żadnych specjalnych zdolności, ogólnie rzecz biorąc słabiaki jakich sporo.
jednak nie jest to do końca prawdą. jest na to dowód w mandze, ponieważ kucharze z restauracji Baratie sami mówili, ze nie są tak słabi jak piraci, z którymi do tej pory sie spotykali, a było ich sporo. Oczywiście na GL nie dawali sobie razy, jednak ich siła, jak na zwykłych szeregowców z East Blue jest dosyć spora.

Jeszcze jendo: Nie Barentine, tylko Baratie Wink

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Imi
15/01/2019 20:18:50
Bo kiedyś wychodził odcinek w niedzielę, teraz erai raws np wyszedł dziś. I proszę nie wspominać mi o stronach, które dają news, a to co w nim dopiero później.

Komimasa
13/01/2019 13:50:17
przerwałem tłumaczenie. Wróciłem od Zo. Nie rozumiem, o co chodzi z odcinkiem 868. To odcinek najnowszy, który wyszedł dopiero dziś,

Komimasa
13/01/2019 13:49:21
Rozdziały muszą być usuwane systematycznie co jakieś 10, więc starszych nie może być. Jeśli chodzi o odcinki anime, to w połowie Dressrosy miałem cięższe chwile i na rok, trochę więcej,

maabm1989
13/01/2019 00:43:31
Witam jestem tu nowa i mam pytanie czemu brakuje tu niektórych odcinków? nie widzę ani w rozdziałach ani w odcinkach od nr 868? /jak mam szukać ?

Komimasa
27/12/2018 17:30:52
Niestety nikt nie zrobił. Ja, jeśli jestem przy kompie, to albo odcinek albo rozdział...

teos
27/12/2018 15:25:59
W tym roku też nie ma świątecznej krzyżówki? Sad

Komimasa
24/12/2018 10:58:05
Przepraszam najmocniej, ale w związku z Swiętami, do odcinków wrócimy po okresie świątecznym.

Komimasa
12/12/2018 12:11:39
Prace nad tłumaczeniem 927 nadal trwają, niestety dość wymagający jest ten rozdział.

Komimasa
04/12/2018 20:44:06
Tłumaczenie 926 skończone i poszło do korekty Smile

Imi
23/11/2018 14:50:48
Skoro chaptery zostały usunięte, to znaczy że powinny nie być już ogólnie dostępne.

Komimasa
16/11/2018 23:36:41
Ja niestety nie... Spróbuj na chatango na wt, może tam będzie więcej szczęścia.Tylko z drugiej strony dodawać linków nie można, ale możesz maila zostawić czy coś.

xZoro
13/11/2018 20:01:58
Witam czy ktoś może posiada rozdziały od 880 do najnowszego i może mi użyczyć ? Smile

Komimasa
13/11/2018 16:43:26
856 został już poprawiny, przed chwilą sprawdziłem. Przy okazji dodałem odcinki w zakładce "Online" Smile Jeszcze w napisach by się przydało, ale to robota na dłużej...

Komimasa
12/11/2018 22:44:00
Przy okazji, 860 poszedł do uploadera, a 861 do korekty. 924 rozdział jutro idzie do korekty.

Komimasa
12/11/2018 22:36:28
Zaraz mu napiszę. Dziękuję za uwagę, postaramy się to poprawić w try miga.

Komimasa
12/11/2018 22:36:06
Rzeczywiście, cholera, pewnie to przez tę zmianę rawów, z Animeland na Erai. Nazwa była Animeland, a tu plik Erai, co wprowadziło uploadera w błąd...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
7,213,022 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony