REJESTRACJA
979 rozdział

978PL!

966-977PL!

  901 PL!

  900 PL!

  899 PL!

Rozdział 980
Autor: Wielki160 dnia 24/05/20 21:02
CC 10 - temat wstępny przed gaz..
Autor: fuszioms dnia 22/05/20 22:09
Story Cubes (komentarze)
Autor: Komimasa dnia 22/05/20 22:04
Pochwal się co ostatnio czytał..
Autor: Ena dnia 20/05/20 19:15
Rozdział 979
Autor: SLAWO89 dnia 11/05/20 10:50
Spamiliada 12
Autor: Grigorij dnia 10/05/20 14:06
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
AnimeCon_baner
Załoga Foxy’ego


Jest to jedna z najliczniejszych i najbardziej różnorodnych załóg jakie można spotkać na Grand Line. Swoją liczebność zawdzięcza częstym udziałom w zawodach Davy Back Fight, w wyniku których wciela do siebie najniezwyklejsze i najbardziej wartościowe osobistości z napotkanych załóg. Właściwie zawody Davy Back Fight to coś, czym ta załoga żyje, do tego stopnia że posiada specjalne zaopatrzenie do przeprowadzania takowych. Dzięki temu gdy zawody się rozpoczynają, natychmiast okoliczne tereny pokrywają się stadionami, trybunami oraz licznymi straganami, zamieniając plac zawodów w ogromny festyn.


Kapitan
(Czytaj całość)Kapitanem załogi jest Srebrny Lis Foxy, który wykorzystując swoje diabelskie moce wspiera swoich zawodników w zawodach. Towarzyszą mu w tym dwoje jego najbardziej zaufanych podkomendnych: Porche i Hamburg.
Załoga ma takie doświadczenie w zawodach Davy Back Fight, że nauczyła się do perfekcji wykorzystywać kruczki w przepisach aby naginać je na swoją korzyść oraz bezkarnie przeprowadzać przekręty. Dlatego są oni tak niepokonani we wszystkich konkurencjach i z zawodów na zaowdy rosną w siłę.


Statek
(Czytaj całość)Gigantyczny okręt, który pojawia się w 304 rozdziale mangi i 207 odcinku. Kapitanem tego olbrzyma jest Srebrny Lis Foxy- pirat -fan dyscyplin paraolimpijskich, a konkretne Davy Back Fight.


Porche
(Czytaj całość)Najpiękniejsza piratka załogi Foxy, w której kochają się chłopcy. Po raz pierwszy pojawia się 305 rozdziale mangi, zaś w anime w 207 odcinku.


Hamburg
(Czytaj całość)Hamburg, jeden z najwazniejszych członków Piratów Foxy'ego należący do grupy "Zamroczene Monstra". W mandze pierwszy raz pojawia się w rozdziale 305 a w anime w odcinku 207.


Pickles


Pickles to średnio gabarytowy reprezentant Podpitych potworów. Jest to potęzny osiłek o pucułowatej gębie, wydatnych barach i drobnych nóżkach. Nosi on na sobie dziwaczny kostium złożony z zielonej, pasiastej koszuli zdobionej pasmami materiału i metalowymi tarczkami, czarnuch legginsów, niebieskiej szarfy przkrytej paskiem płytkowym, brązowych butów, długich rękawic o wzorze zgodnym z koszulą, zielonych nauszników i maski na oczy, dodatkowo nachodzącej na łepetynę i imitującej cudaczne uczesanie kapitana Foxy’ego. Na barach ma zamocowane naramienniki w postaci tarcz.
Główną metodą walki Picklesa jest szarżowanie na przeciwników i taranowanie icg z bara. Jest wówczas bardzo niebezpieczny, bezpośrednie zderzenie zazwyczaj kończy się dla przeciwnika nokautem. W niektórych przypadkach Pickles ucieka się do takich nieczystych zagrań jak zamocowanie kolców na swoich naramiennikach czy wyciągnięcie dwóch masywnych ostrzy.
Pickles nie grzeszy rozumem, lecz mimo to wydaje się być najbardziej rozgarnięty z całej trójki Podpitych Potworów. Jest pewny siebie, arogancki i często ucieka się do oszustwa. Lubi nieczystą grę i walkę z mniejszymi od siebie (o co nietrudno).


Big Pan


Big Pan jest wotanem, czyli w połowie ryboludem, w połowie olbrzymem. Jest to największy z Podpitych Potworów, przez co jest on zazwyczaj typowany na pozycję Ballmana, co daje załodze Foxy’ego znaczną przewagę w tej konkurencji. Pig Pan nie jest zwolennikiem ograniczania swej swobody zbędnym odzieniem, ogranicza się jedynie do żółtych rękawic obszytych białym futerkiem, podobnych butów, dodatkowo podbitych metalem, oraz żółtych slipów. No i tradycyjnej Foxy’owskiej maski, rzecz jasna. Ma rude włosy i rudą, gęstą brodę, brudnożółtą skórę i brunatne plamy na grzbiecie.
Big Pan jest półryboludem-piskorzem, dzięki czemu jego skóra jest niezwykle śliska. Uniemożliwia to jego przeciwnikom wspinanie się po jego ciele w celu dosięgnięcia jego wrażliwych punktów, co w połączeniu z ogromną posturą czyni go klocem nie do ruszenia. Jest on do tego bardzo silny. Zwykle nie używa broni, ogranicza się do walki wręcz, zazwyczaj starając się rozdeptać swoich przeciwników. Czasem doczepia sobie do butów kolczaste podeszwy, zostawiające z podeptanych przeciwników sito. W ostateczności stosuje swoją tajną broń: dwie żelazne pokrywki, którymi uderza do siebie i miażdży przypadkowo trafiających między nie przeciwników.
Big Pan jest najgłupszy z całej zgrai Podpitych Potworów, rzadko się odzywa i ogranicza się do odwalania swojej roboty. Mimo to wrednością nie odstaje od swoich kolegów, jest nieuczciwy i nie stosuje się do zasad, lecz może wynika to z tego, że jest za głupi, żeby je zrozumieć. Jednak mimo to zachowuje na tyle przytomności umysłu, aby móc zgodnie współpracować z Hamburgiem i Picklesem i dostosowywać się do ich działań.

Podpite monstra-Ataki
(Czytaj całość)
Panku pass – taki liścik tylko w większym wykonaniu. Wygląda trochę tak,
jakby trzepnął muchę. Technika wykonana na Sanjim, który ślizgając się
na jego skórze wpada w pułapkę. W Podpitym Kregu nazwane to zostało
długim podaniem.
Czytaj więcej...
.

Itomimizu
(Czytaj całość)Itomimizu pełni funkcję komentatora zawodów "Davy Back Fight". Bardzo się przykłada do przydzielonego mu zadania, dlatego też jego komentarze są pełne emocji i zagrzewają widzów do gorącego kibicowania swoim faworytom.


Piraci Kła Żaby


Niegdyś załoga piracka jakich wiele na Grand Line, po stanięciu w szranki w zawodach Davy Back Fight z załogą Foxy’ego uszczuplona o kluczowych jej członków oraz pozbawiona flagi. Po druzgoczącej porażce całkowicie stracili ducha i żeglowali bez celu, aż natrafili na morskie małpy które dały kres ich morskim przygodom.
Sztab załogi razem z ich kapitanem Kibą został wcielony do załogi Foxy’ego. W ich zachowaniu nie widać szczególnego zatroskania tym faktem, dość szybko się zadomowili w nowej załodze. Nawet usłyszenie o upadku ich dawnej załogi wydaje się ich nie martwić. Kiedy Foxy po porażce ze Słomianym Kapeluszem traci władzę nad załogą, Kiba przejmuje nad nią kontrolę i okazuje wrogość Foxy’emu oraz jego oficerom. Jednak na pomoc Srebrnemu Lisowi przychodzi Luffy, który dławiąc bunt z powrotem wsadza go na stołek kapitański.


Capote

Jest on jednym z wielu ryboludów zasilających załogę Srebrnego Lisa i reprezentuje ją w pierwszej konkurencji zawodów Davy Back Fight razem z Porche i Mondą. Jest on ryboludem - miecznikiem. Ma on jasnozieloną skórę pokrywającą całe jego muskularne ciało, wydatną płetwę grzbietową, szpiczasty nos oraz bujną, rudą czuprynę. Ubiera się skąpy, żółto – fioletowy kostium składający się z rękawic, spodenek przepasanych szarfą, kamizelki oraz naramienników. Nosi też pasiastą szlafmycę i typową dla członków załogi Foxy’ego maskę.
Capote jako rybolud dysponuje sporą siłą, lecz nie pokazuje nic nadzwyczajnego poza standardowe umiejętności jego gatunku. Praktykuje ryboludzkie karate i jest w stanie za jego pomocą wywołać na wodzie falę uderzeniową. Jest też na tyle wytrzymały że wybuchowe pociski Usoppa nie wyrządzają mu krzywdy. Jest świetnym pływakiem i razem z Mondą potrafi stworzyć niezwykle szybki napęd do łodzi. Polega on na tym, że umieszcza dolną część swego ciała w paszczy rekina, zaś ramionami brnie na przód ciągnąc za sobą łódź, dodatkowo będąc wspieranym przez płetwy Mondy. Tak zaprzężona jednostka pływająca może poruszać się z niezwykłą prędkością.

Monda
Monda jest Gwiaździstym Rekinem, jednym ze zwierzaków w załodze Foxy’ego oraz jej reprezentantem w pierwszej konkurencji Davy Back Fight. Jest on kolorowym rekinem o pomarańczowej skórze w żółte gwiazdy. Nosi szlafmycę w czarne i czerwone paski nachodzącą na oczy i posiadającą specjalne nań otwory.
Pełni on funkcję zwierzęcia pociągowego. Ciągnie za sobą łódkę w której płyną pozostali uczestnicy konkurencji. Razem z Capotym tworzą niezwykle wydajny duet zaprzęgowy.


Mashikaku


Tak zwany człowiek-ściana. Jest to ogromny, szeroki osobnik o bardzo zwartej budowie, przez co wygląda jak ściana. Jego tors to właściwie wielki prostopadłościan, z którego wystaje płaska, pomarszczona głowa pozbawiona szyi oraz cienki jak patyki ręce i nogi. Ubiera się na sportowo, w szorty i podkoszulek. Ma też czapkę i maskę popularne u wszystkich członków załogi.
Mashikaku jest powolny i nieruchawy, jednak brak mobilności nadrabia stabilnością i wytrzymałością, przez co może pełnić funkcję ściany osłaniającej jego towarzyszy. Porusza się niezwykle powoli, lecz niestrudzenie i z uporem brnie do celu.

Chiqicheetah

Gepardopodobny członek załogi Foxy’ego. Prawdopodobnie jest użytkownikiem diabelskiego owocu pozwalającego zamieniać mu się w geparda, jednak nie jest to informacja potwierdzona. Wygląda jak gepard na dwóch nogach, a nosi taki sam strój jak inni uczestnicy konkurencji wrotkowej, czyli szorty, podkoszulka oraz oczywiście maska. Główną zaletą Chiqicheetah jest jego niezwykła szybkość, zapewniona przez jego gepardzie cechy. Nie jest utalentowany w walce, lecz posiada dobry węch. Jego kocia natura odzywa się gdy znajduje się w pobliżu roślinności wabiącej koty, której nie potrafi się oprzeć.

Jubei
Rybolud – kałamarnica. Jest dość wysokim i szczupłym ryboludem o jasnofioletowej skórze i brązowych włosach. Posiada liczne kończyny, za pomocą których oplata swoich przeciwników i uniemożliwia im swobodne poruszanie się. Ponieważ jest bezkręgowcem, jest niewrażliwy na ataki Nico Robin. Jest jednak wrażliwy na ataki ostrzem.

Girarin
Kolejny ryloludzi reprezentant załogi. Ma jasnofioletową skórę, wydatne usta, długą płetwę grzbietową oraz krótkie, zgniłozielone włosy. Z jego ramion wystają podłużne ostrza. Mimo ich groźnego wyglądu są one tępe, jednak mimo to można nimi nieźle przywalić. Dodatkową ich funkcją jest możliwość odbijania promieni Noro Noro wysyłanych przez Foxy’ego, co pozwala Girarinowi na współpracę z kapitanem i odbijanie w stronę skołowanych przeciwników promienia.

bullet Napisane przez Koroslaw dnia 02 listopad 2011 · Kategoria: Załogi ·
· 0 komentarzy · 3438 czytań · Drukuj

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
GROMnh
24/05/2020 23:49:17
@ruri: Szkoda Sad Mam nadzieję, że szybciej powrócą, bo przez 2 miesiące czytać raz na 2 tygodnie to jest słabo...

ruri
24/05/2020 14:10:09
@GROMnh: Koronawirus spowodował to, że przy autorze jest mniej asystentów i wszystko idzie wolniej.

Laquer
24/05/2020 13:58:08
Wow, chyba muszę częściej się socjalizować, bo widzę, że daleko w tyle za cywilizacją zostałem.

Laquer
24/05/2020 13:57:47
Tia, nieważne. Bo wiesz, wszystko spoko, nie, ale i tak wy***ane, bo będę robić po swojemu, czy się to komu podoba czy nie xD Swoją drogą, groźby karalne jako merytoryczna krytyka...

Imi
24/05/2020 13:34:57
W sumie przez te Wasze komentarze zapomniałam o najważniejszym. Nikomu innemu to nie przeszkadza najwidoczniej więc nieważne.

Imi
24/05/2020 12:08:55
Najwidoczniej każda krytyka teraz, nawet merytoryczna, to dla niektórych tylko roszczeniowość i jakieś budowanie ego. Wielce sobie ego zbuduję na tym.

Imi
24/05/2020 12:07:57
Co do jakości, ja nie twierdzę że robicie byle co, tylko naprawdę akurat takich błędów łatwo jest uniknąć. Nie wytykam okazjonalnych wpadek edytorskich, bo wiem ile to jest pracy.

Imi
24/05/2020 12:07:06
Ruri, co ma ego do tego? Czytam sobie rozdział i klimat idzie się kopać przez takie kretyńskie wstawki.

GROMnh
24/05/2020 01:40:47
Mam pytanie - czemu przez cały czerwiec i lipiec będą wydawane rozdziały raz na 2 tygodnie?

Laquer
22/05/2020 16:01:16
A ja tam lubię te wstawki. Uważam, że są fajne. I będę je dodawał kiedy tylko edytor zezwoli.

Ena
22/05/2020 12:16:38
:sakazuki:

ruri
22/05/2020 12:05:23
slowa wpadka, bo chyba wyfrunelo z glowy. Kilka osob na pewno sie usmiechnelo na widok tej wstawki, wiekszosc olala, a pewne OKAZY szukaja mozliwosci wybicia swojego ego na pierdolach

ruri
22/05/2020 12:03:47
No tak, bo 90% czytelników, to profesjonaliści, którzy zawodowo zjamują się czytaniem mang i wcale nie mają w dupie większości błędów pomyłek itd. Zresztą... Przeczytaj sobie znaczenie

okiren
22/05/2020 11:51:46
Sugerowanie, że nie ma jakości przez to xD idę stąd, bo szkoda strzępić ryja

Imi
22/05/2020 07:56:13
Ale hej, przecież już nie chodzi o to, by była jakość, tylko dobrze że ktoś robi cokolwiek. To nie jest pomylony tekst w dymku wynikający z nakładu pracy, tylko nieporozumienie.

Imi
22/05/2020 07:55:30
Okiren, niby racja, ale tylko z perspektywy laika. Ponadtko korektor to ktoś, kogo zadaniem jest nie dopuścić to wpadek w rozdziałach. A on je tworzy...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
8,566,801 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony