REJESTRACJA
928 PL

927 PL

926 PL

  864 i 865 PL!

  863 PL!

  862 PL!

Jump Force
Autor: Gosen dnia 21/01/19 02:08
930
Autor: Eikichi dnia 20/01/19 13:04
[Spoiler] Spoilery
Autor: Misiuz dnia 17/01/19 09:39
Nasze sny
Autor: Szczery dnia 16/01/19 08:09
CC 9 - Rocznicowe!
Autor: Seatherten dnia 15/01/19 14:06
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
Załoga Kuro


Piracka Załoga Czarnego Kota.
Tworzą ją przede wszystkim: trzon - kapitan Kuro, który słynie z niecierpliwości, bezwzględności i w ogóle wszystkiego z czego każdy szanujący się zły pirat słynie. Na drugim miejscu stoi Jango, przezabawny i dziwny hipnotyzer. Dalej z tych liczących się, są bracia Nyaban. Pozostali to zwykli piraci, którzy myślą tylko o uciechach życia. Skarby, kobiety i imprezy to wszystko to czego im potrzeba w życiu. Noszą na głowach charakterystyczne kocie uszy, co ma symbolizować czarnego kota. Niektórzy mają znak tego zwierzęcia na ubraniu, tudzież tatuaże. W końcu należą do załogi o takiej właśnie nazwie. Jak przystało na piratów plądrują wsie, kradną skarby. Nie robią nic nadzwyczajnego.FlagaStatek


Bracia Nyaban


Braćmi są podstępny Sham i nieco baryłkowaty mało rozgarnięty Buchi. Jak przystało na załogę kotów mają gustowne pazurki i dzwoneczki na szyi. Co więcej zachowują się jak koty np. Sham oblizuje się niczym …właśnie to zwierzę. Dodatkowo wygląda i zachowuje się jak ciota. Obaj są całkiem silni. Z reguły ich zadaniem jest obrona statku. Gdy dochodzi do uszkodzenia go, obaj bracia ruszają do akcji. Walczą podstępem np. Sham jest bardzo chudy, ale dzięki ubraniu wygląda jakby miał olbrzymi garb, do tego udaje strasznie słabego. W rzeczywistości jednak wszystko to ma na celu odwrócenie uwagiprzeciwnika i uderzenie w odpowiednim momencie. Sham jest niezwykle szybki jego specjalność to koci uchwyt, który w mig pozwala zabrać przeciwnikowi broń. Buchi wykorzystuje swą wagę. Skacze wysoko w górę i spada niczym meteoryt. Obaj lekkomyślni np. myśleli, że uda im się pokonać Kuro, bo oni ćwiczyli, plądrowali wioski. Postanowili zaatakować własnego kapitana co dowiodło ich głupoty. Powinni wiedzieć gdzie ich miejsce.JangoTo zastępca kapitana. Słynie on ze swojego chodzenia tyłem dziwnych gestów i zdolności hipnotyzerskich. Właściwie, jest on całkiem przydatny na statku. Potrafi zahipnotyzować załogę tak, aby ci nie odczuwali bólu i stali się niepokonani (no prawie). Nosi na sobie charakterystyczny czarny kapelusz i dziwne okulary w kształcie serduszek. Ma jedną wadę w swoich umiejętnościach hipnotyzerskich. Przez długi czas nie mógł znaleźć sposobu, aby samemu nie ulegać hipnozie. W końcu udało mu się wpaść na rozwiązanie, ale przez długi okres czasu miał z tym nie lada problem. Poza hipnozą jego metalowe kółko służy do rzucania niczym dyskiem. Szerzej o tym dziwnym człowieku w artykule mojego zacnego kolegi Komiego.

Kapitan KuroKapitan Kuro był niegdyś sławnym piratem na East Blue. Był niebezpieczny, przerażająco szybki i cieszył się szacunkiem wśród załogi. Był srogim kapitanem, który bezlitośnie rozprawiał się z swoimi wrogami. Cechą charakterystyczną jest jego poprawianie spadających okularów. Robi to tak, aby się nie skaleczyć swoimi kocimi pazurami. Po paru latach rząd wyznaczył za niego nagrodę i kapitan Kuro musiał bez przerwy się ukrywać. Po pewnym czasie stwierdził, że ma dość ukrywania i wymyślił podstępny plan jak pozbyć się swoich oprawców. Ponadto miał dość hałaśliwego życia swoich kompanów. Chciał spokoju. Gdy podpłynął do nich okręt marynarki kazał dać sobie małą łódź, podpłynął na okręt i wyrżnął marynarzy w pień. Jednego zostawił przy życiu, miał on złapać „legendarnego kapitana Kuro” Jango zahipnotyzował marynarza aby ten myślał, że złapał Kuro i zawiózł go do siedziby marynarki. Potrzebowali jeszcze kogoś kto miał zagrać rolę kapitana. Ofiarą padł jeden z jego podwładnych, który zginął za niego. Sam Kuro opuścił swoją załogę i postanowił wkraść się w łaski jakiejś bogatej rodziny. Wylądował w rodzinnej wiosce Usoppa. Podszedł udając słabego pod bramy domostwa Kayi. Wzbudził przy tym litość jej ojca, który postanowił przyjąć go do siebie. Od tamtej pory pirat przybrał imię Kurohadol (jakoś dziwnie to kuro zostało) i wkradał się w łaski całej wsi. Udawał kulturalnego, dobrego lokaja, zawsze chętnego do pomocy. Po prostu poczciwego, dobrego człowieka. Po śmierci rodziców Kayi zaopiekował się panienką. Rozweselał ją rozmową, chodził na zakupy, wspólnie spędzali czas. On jednak tego nienawidził. Miał w tym swój interes, bowiem w dość perfidny sposób planował przejąć cały majątek rodziny u której mieszkał. Jedynie czego chciał to być bogatym i mieć święty spokój. Chciał wieść bogate, dostatnie życie .
Minęły 3 lata były kapitan spotkał się z swoim oficerem Jango, który był zaraz po nim najważniejszy na statku. Kuro rozkazał mu o poranku zaatakować wioskę i zahipnotyzować panienkę, aby ta przepisała wszystko na niego. Potem miała oczywiście zginąć. Nie czuł litości. Już nie musiał się ukrywać. Tego samego wieczoru gdy Merry pokazał mu okulary od panienki z okazji rocznicy przybycia do jej domu, bez wahania rzucił je na ziemie i roztrzaskał. Miał dość tego, że musiał zgrywać wiernego dobrego opiekuńczego lokaja który zrobi wszystko dla panienki. Chwilę potem zaatakował Merry’ego swoimi ostrzami, których później już nie ukrywał. Poszedł potem do pokoju Kayi przyłożył zakrwawione ostrza do jej twarzy i cieszył się. Czekał z niecierpliwością na tą chwilę gdy jego męki się skończą.
Nastał ranek i nic się nie stało. Co więcej nic nie zapowiadało tego, że coś mogłoby się zmienić. Kuro był pewien, że pomimo tego jakie jego byłej załodze grożą konsekwencje wszyscy zasnęli. Wyruszył więc w stronę nadbrzeża. Myślał tylko o tym by ich wszystkich zabić. Za to, że spartolili jego genialny plan. Rozirytowany poszedł na nadbrzeże. Gdy dotarł jego oczom ukazał się obraz porażki jego ludzi. Jego dwaj podkomendni bracia Nyaban próbowali nawet go zaatakować on jednak nie wyszedł tak bardzo z wprawy w mig przekonał ich, aby wrócili do swojej roboty.
Potem dał im 5 minut na załatwienie sprawy w przeciwnym razie groził śmiercią wszystkim swoim byłym towarzyszom. Byli dla niego ścierwem , narzędziem do pomocy. pionkami w grze. Mieli wykonać plan, aby ten mógł cieszyć się luksusem i spokojem do którego się tak bardzo przyzwyczaił i którego pragnął. Przez te 3 lata lekko się zmienił udowodnił to dając im te 5 minut na załatwienie sprawy. Zdziwił go fakt przybycia panienki Kayi. Także fakt, że groziła mu pistoletem nie pozwolił mu być obojętny. On jednak postanowił zabawić się z nią. Przypominał jej chwile jakie spędzili razem, te radosne 3 lata na koniec wspomniał, że były one udręką. Widać jakim bezuczuciowym był człowiekiem. Słów krytyki nie oszczędził również swojej załodze. W końcu dowiedzieli się ze wszystko było już zaplanowane 3 lata temu włącznie z ich śmiercią. Taki był ich los. W końcu byli tylko pionkami w jego grze. Później stoczył walkę z Luffy’m. Pokazał w niej swoje dwie techniki: koci niewidzialny chód i złudzenie zabójcy. Pierwsza technika jest miękkim bezszelestnym przemieszczaniem się z niewiarygodna szybkością. Drugi to specjalny atak opracowany z myślą wycinania setki ludzi. Polega on na tym, że Kuro z początku się kiwa jak głupi z boku na bok nie do końca wiadomo dlaczego. Zapewne powodem jest skupienie, aby po nim stać się niezwykle szybkim. Przy tej technice Kuro porusza się dużo szybciej niż przy kocim szybkim chodzie. Rusza się tak szybko, że nie jest w stanie odróżnić swoich towarzyszy od innych. Często tnie na oślep. Atakowi towarzyszy dziwny fioletowy dym który pojawia się od nie zwykle szybkich ruchów lokaja.

Siła załogi


Ogółem nie jest to jakaś zdecydowanie silna załoga. Większość to zwykli piraci jakich jest na morzach od groma. Bracia Nyaban też nie są czymś specjalnym, ( po za ich wyglądem). Na uwagę zasługuje fakt, że siła załogi może się zwiększyć dzięki umiejętnością hipnotyzerskim Jango. Kapitan załogi jest niezwykle silny jak na osobę nie posiadającą mocy diabelskiego owocu. Na East blue są poważnym przeciwnikiem mogącym mierzyć się z silnymi, ale ogółem w skali całego One Piece wypadają bardzo miernie.

Autor: Jutsu
Korekta: Najuch
bullet Napisane przez Guilty dnia 01 maj 2009 · Kategoria: Załogi ·
· 1 komentarz · 3811 czytań · Drukuj

Magnic (dnia 18 listopad 2011 17:00:59) #1
444
Ciekawostka: Za Kuro było wystawione 14 000 000 beli nagrody (45 odc 12:27 min) ;-)

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Imi
15/01/2019 20:18:50
Bo kiedyś wychodził odcinek w niedzielę, teraz erai raws np wyszedł dziś. I proszę nie wspominać mi o stronach, które dają news, a to co w nim dopiero później.

Komimasa
13/01/2019 13:50:17
przerwałem tłumaczenie. Wróciłem od Zo. Nie rozumiem, o co chodzi z odcinkiem 868. To odcinek najnowszy, który wyszedł dopiero dziś,

Komimasa
13/01/2019 13:49:21
Rozdziały muszą być usuwane systematycznie co jakieś 10, więc starszych nie może być. Jeśli chodzi o odcinki anime, to w połowie Dressrosy miałem cięższe chwile i na rok, trochę więcej,

maabm1989
13/01/2019 00:43:31
Witam jestem tu nowa i mam pytanie czemu brakuje tu niektórych odcinków? nie widzę ani w rozdziałach ani w odcinkach od nr 868? /jak mam szukać ?

Komimasa
27/12/2018 17:30:52
Niestety nikt nie zrobił. Ja, jeśli jestem przy kompie, to albo odcinek albo rozdział...

teos
27/12/2018 15:25:59
W tym roku też nie ma świątecznej krzyżówki? Sad

Komimasa
24/12/2018 10:58:05
Przepraszam najmocniej, ale w związku z Swiętami, do odcinków wrócimy po okresie świątecznym.

Komimasa
12/12/2018 12:11:39
Prace nad tłumaczeniem 927 nadal trwają, niestety dość wymagający jest ten rozdział.

Komimasa
04/12/2018 20:44:06
Tłumaczenie 926 skończone i poszło do korekty Smile

Imi
23/11/2018 14:50:48
Skoro chaptery zostały usunięte, to znaczy że powinny nie być już ogólnie dostępne.

Komimasa
16/11/2018 23:36:41
Ja niestety nie... Spróbuj na chatango na wt, może tam będzie więcej szczęścia.Tylko z drugiej strony dodawać linków nie można, ale możesz maila zostawić czy coś.

xZoro
13/11/2018 20:01:58
Witam czy ktoś może posiada rozdziały od 880 do najnowszego i może mi użyczyć ? Smile

Komimasa
13/11/2018 16:43:26
856 został już poprawiny, przed chwilą sprawdziłem. Przy okazji dodałem odcinki w zakładce "Online" Smile Jeszcze w napisach by się przydało, ale to robota na dłużej...

Komimasa
12/11/2018 22:44:00
Przy okazji, 860 poszedł do uploadera, a 861 do korekty. 924 rozdział jutro idzie do korekty.

Komimasa
12/11/2018 22:36:28
Zaraz mu napiszę. Dziękuję za uwagę, postaramy się to poprawić w try miga.

Komimasa
12/11/2018 22:36:06
Rzeczywiście, cholera, pewnie to przez tę zmianę rawów, z Animeland na Erai. Nazwa była Animeland, a tu plik Erai, co wprowadziło uploadera w błąd...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
7,213,029 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony