REJESTRACJA
961 PL

960 PL

959 PL

  901 PL!

  900 PL!

  899 PL!

Nakamowy wyjazd do Budapesztu
Autor: Grigorij dnia 26/02/20 09:20
Pozytywny wątek - co nas aktual..
Autor: xaton dnia 24/02/20 13:54
Rozdział 972
Autor: Kaioken dnia 23/02/20 20:10
League of legends
Autor: Redrey dnia 23/02/20 16:01
128 dowodów na to, że Eiichiro..
Autor: Grigorij dnia 20/02/20 11:01
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
Mr.0-CrocodilePirat, niegdyś bardzo niebezpieczny. Nagroda za jego głowę wynosiła 81 000 000 beli. Ponieważ rząd nie dawał sobie z nim rady, uczynił go jednym z Shichibukai. To mu dało praktycznie wolną rękę, gdyż marynarka już go nie ścigała. W jego chorym umyśle powstał plan stworzenia wymarzonego państwa, najpotężniejszego, którego byłby królem. Aby móc spełnić swoje marzenie ubzdurał sobie, iż potrzebuje najpotężniejszą broń jaka istnieje na świecie. Na jego drodze pojawiła się Nico Robin, która za doprowadzenie do „prawdziwej historii” obiecała wskazać mu gdzie ta najwspanialsza broń się znajduje. Zawiązali więc układ. W między czasie Crocodaile wymyślił perfidny, w każdym calu zły plan przejęcia władzy w królestwie Alabasta. Tam bowiem zechciał stworzyć swe wymarzone państwo. Tam też ponoć znajdują się informacje o tej broni. Prawdopodobnie wybiera też ten kraj dlatego, iż na piaszczystym terenie jego moc sięga apogeum, poza tym rzadko pada tam deszcz, który osłabia jego moc. Zakłada specjalną organizację o nazwie Baroque Works, która oficjalnie zrzesza łowców głów, nieoficjalnie pomaga poprzez konspirację i działania partyzanckie zbuntować lud przeciw królowi. Najważniejsi są specjalni agenci oznaczeni numerami od 13 w dół, wraz ze swoimi asystentkami, oprócz Mr. 2. Sam nazywa siebie Mr. 0. A jego asystentką staje się Miss All Sudany - Nico Robin.
Jego bazą jest wspaniałe kasyno, Rain Dinners, w oazie Rainbase. Tam też hoduje swych milusińskich Bananadiles, które często służą mu jako rodzaj kary śmierci dla nieudolnych pracowników. Oficjalnie jest szefem tego kasyna: mądry, poważany przez wszystkich człowiek, bohater narodu, ratujący często lud przed rabusiami i piratami. Oczywiście to tylko przykrywka, by zyskać szacunek i uznanie wśród narodu. Skrupulatnie dba o to, by nikt nie odkrył prawdy. Swoim zachowaniem czy słowami nie daje po sobie poznać jaki jest naprawdę. Dodatkowo każe śmiercią tych, którzy poznają jego tożsamość w BW.
Jego plan zakłada straszne rzeczy, wliczając w to morderstwa, oszustwa, a nawet masową likwidację ludności. Mimo wszystko jest bardzo starannie przemyślany. Wszystko ma tam zapięte na ostatni guzik, żadnej luki. Postępuje bardzo niegodziwie. Kradnie deszcz, by zbuntować lud przeciwko królowi w kraju, gdzie woda jest cenniejsza niż złoto. Robi tak gdyż woda to jego słaby punkt i obawia się, że ktoś mógłby go wykorzystać potem przeciwko niemu. Nie rusza jego kamiennego serca to, iż przez brak picia wiele ludzi umiera z pragnienia. Chory człowiek, nikomu tak naprawdę nie ufa. Bez skrupułów zadaje śmiertelny cios Robin za to, iż nie chce mu wyjawić prawdy o poszukiwanej broni. Bezwzględnie eliminuje tych, którzy nie wykonają jego zadania. Nie robi tego sam, to rzadko się zdarza. Ma innych od czarnej roboty. Co gorsze, ma ich wszystkich głęboko gdzieś. Nie traktuje ich jak pracowników, są to pionki, które istnieją tylko dla jego chorych ambicji. Choć byli wobec niego lojalni, wykonywali jego wszystkie polecenia, zostają skazani na karę śmierci. Potrafi jednak docenić prawdziwie zasłużonych wojowników mianując ich wyższymi numerami w BW.
Uważa, że takie rzeczy jak przyjaźń czy walka w czyjejś obronie są bezsensowne. Nienawidzi, gdy ktoś mówi o ufaniu sobie nawzajem. Bardzo okrutny, podły, bez krzty współczucia czy człowieczeństwa potwór. Cieszy go bezradność Vivi i jej niemoc. Upaja się tym widokiem. Śmieszą go wszyscy rebelianci, którzy tańczą mu od 2 lat tak jak on im grał. Wszyscy są jego marionetkami w planie zdobycia władzy. Bezczelnie chwali się swymi karygodnymi czynami. Patrząc na bezradnych Vivi i Kohzę, śmiejąc się na głos komentuje ich głupotę w próbie ocalenia kraju. Nie popuszcza nikomu. Nie ma żadnych zahamowań przed zrzuceniem z muru zrozpaczonej Vivi. Znęca się nad staruszkiem w Yubie, któremu bezlitośnie posyła olbrzymie burze piaskowe. Mają one zniweczyć jego trud w odszukaniu wody. Niszczy nie tylko jego marzenie, ale też innych, siejąc nienawiść w spokojnym kraju i organizując masakrę rebeliantów z królewską armią. Swym perfidnym planem rujnuje ten piękny kraj. Jest prawdziwym draniem. Choć nie jest też taki głupi. Pozornie daje możliwość uciec słomianemu i jego załodze, „przez przypadek” upuszczając klucz do basenu z olbrzymimi krokodylami. Rodzi to pozornie jakąś nadzieję na wydostanie się z pułapki. Trzeba tylko pokonać parę gadów. Także to, iż mówi o bombie odpowiednio wcześniej, daje nadzieję na jej odnalezienie i powstrzymanie eksplozji. Jest mistrzem w niszczeniu danej komuś nadziei. Tak naprawdę prawdziwy klucz pozostaje nadal w jego kieszeni, więc nawet gdyby jakoś udało się załodze Luffy’ego odzyskać klucz, to i tak na nic by się im on nie przydał. Także bomba na wszelki wypadek ma ustawiony automatyczny zegar, po którym i tak następuje eksplozja. Trzeba więc mu przyznać, iż zachowuje się podle do granic możliwości, jednocześnie zapobiega w ten sposób możliwości poniesienia jakiejkolwiek porażki. Po tym co czyni by osiągnąć swój cel widać, iż nie przebiera w środkach.
Jest bardzo potężny. Zjadł on „Suna Suna no Mi” co pozwoliło mu stać się prawdziwym potworem. Opanował w mistrzowski sposób posługiwanie się swą mocą piasku. Nie dość, że potrafi kontrolować dowolnie piasek, wzniecać burze piaskowe i wszystko przywracać do pierwotnego stanu piasku, to jeszcze potrafi wysysać wodę! Jest więc niesamowicie potężny. W ogóle nie boi się przeciwnika, wszak wróg praktycznie nie jest w stanie cokolwiek mu zrobić. Jest to spowodowane tym, iż może zmienić się w piasek. Staje się wtedy praktycznie nietykalny. Zwykła broń nie jest wstanie nic mu zrobić. Podczas walki z nim należy też uważać, by nie zostać przez niego złapanym. Może to się bowiem skończyć całkowitym odwodnieniem organizmu. Od samego początku walki czuje się niepokonanym. Nie docenia przeciwnika i nie widzi u niego żadnych szans na zwycięstwo. Podczas walki wykorzystuje także nieczyste zagrania. Ma hak przesączony trucizną skorpiona oraz ukryty miecz. Opanował on szereg ataków bazujących na mocy piasku.

Techniki Crocodile

Desert Spada- Tworzy z ręki piaskowy miecz. Następnie potężnie się nim zamachuje, wytwarzając potężną falę uderzeniową która rzeźbi w ziemi olbrzymi rów z którego na koniec wychodzą ostre fale piasku. Atak bardzo potężny, często przez niego używany.Ground Drying- Używa swej mocy by pozbawić ziemię życiodajnej wody, co prowadzi do jej całkowitego wyschnięcia. Technika bardzo niebezpieczna, towarzyszy jej trzęsienie ziemi.

Ground Death- Wykorzystując swą diabelską moc, powoduje przywrócenie wszystkiego do podstawowego składnika - piasku. Najpierw używa „Ground Dryling”, następnie powoli przekształca w piasek wszystko co ma kontakt z ziemią. W miejscu gdzie rośnie bujnie trawa natychmiast robi się pustynia.
Barchan- To umiejętność wysysania wody z wszystkiego co dotknie ręką. W ten sposób w szybkim tempie może wysuszyć czyjeś kończyny (dzięki czemu przeciwnika ma prawie z głowy) lub doprowadzić do odwodnienia jego organizmu.Desert Girasole- Jest to możliwość utworzenia ogromnych ruchomych piasków. Crocodile tworzy miecz w prawej ręce i ciska go w ziemię. W ten sposób tworzy wokół siebie olbrzymie ruchome piaski. Przeciwnik, który w nie wpadnie zostaje wciągnięty w sam dół, aż do wód gruntowych. Nurt ich z kolei Crocodil potrafi przewidywać.


Sandstorm- Tworzy w ręce maleńki piaskowy wirek, który następnie przekształca się w olbrzymia burzę piaskową. Tej technika używa do zrujnowania miast, oraz gnębieniu dziadka z Yuby.

Sandstorm Burden- Zbiera w dłoni moc piasku i ciska nią w przeciwnika. Działa to mniej więcej na zadzie potężnego uderzenia.

Desert la Spada- Zastępcza technika za Desert Spada. Teraz mieczy jest kilka. Poza tym różnią się też kształtem. Poza tym nie są one stworzone z piasku.

Walka z Luffym


Głównie walczy on z Luffym, i to aż 3 razy. Pierwsza jego walka odbywa się na drodze do Alubarny, gdzie Crocodile porywa księżniczkę Vivi. To się mu jednak nie udaje gdyż wtrąca się właśnie Luffy. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie. Crocodil, będąc pewnym siebie, wyznacza sobie 3 minuty na pokonanie go. Luffy używa całej masy ataków, ale to nie odnosi żadnego skutku. Crocodile wychodząc troszkę z równowagi, najpierw uderza pustynnym mieczem, następnie uruchamia pod Luffy’m ogromne ruchome piaski. Temu udaje się uciec, używając swych gumowych zdolności. Próbuje różnego rodzaju ataków, jednak to nie skutkuje. Zdenerwowany Crocodile wypuszcza na Yubę ogromna burzę piaskową, by rozkojarzyć przeciwnika. Wykorzystuje moment jego nieuwagi i przekuwa go swym hakiem.
II runda, Luffy tym razem wykorzystuje wodę, odkrywając iż te jest słaby punk Crocodile.
Strategia skutkuje i szala zwycięstwa przechyla się na jego stronę. Jednakże Crocodile używa potężnej mocy zamieniając teren walki w pustynie i wykorzystując okazje wysysa z Luffy’ego całą wodę.
III, ostatnia runda, rozgrywa się w grobowcu królewskim. Luffy cudem unika śmierci i biegnie definitywnie skończyć z Crocodilem. Tym razem używa własnej krwi. Jego przeciwnik, zdenerwowany już nim, postępuje nie fair i używa zatrutego haku. Jednakże, zanim Luffy zostaje nim trafiony, wyprowadza serię ciosów w Crocodila. Okazuje się, że bardzo dobrze działają na przeciwnika. Shichibukai atakuje go jeszcze ukrytym mieczem, Luffy jednak mając dość jego brudnych zagrywek łamie mu go. Walka ostatecznie kończy się rozgnieceniem Crocodila gomu gomu-Storm i przebiciem nim sufitu grobowca.

Autor:Komimasa
Korekta:pasat21

bullet Napisane przez Komimasa dnia 28 marzec 2009 · Kategoria: Sagi ·
· 0 komentarzy · 3355 czytań · Drukuj

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
waiter97
15/02/2020 15:51:57
Super strona... Dziękuje wam za to, że mam wszystkie odcinki one pice'a w jednym miejscu Smile bardzo szanuję waszą pracę. Pozdro Smile

BuzzAstral
14/01/2020 17:33:58
Ściągnąć też można tylko dwa ostatnie filmy Sad

Komimasa
13/01/2020 20:38:33
W sumie nie wiem, co odpowiedzieć. Najchętniej powiedziałbym "to pytanie nie do mnie", a jednak. Nie wiem, co się z tą wtyczka pokiełbasiło znowu...

BuzzAstral
06/01/2020 13:03:51
Cześć. Czy jest szansa na re-up kinkówek? Smile

wojtas1993
11/10/2019 20:03:50
Siema! Czy ktoś posiada napisy do OP od 135- do najnowszego odcinka? Jest część napisów w dziale napisy, ale niestety nie wszystkie.

Komimasa
10/10/2019 20:05:10
Już niedługo powinniśmy Was zaspamić rozdziałami OP, bo ja skończyłem właśnie tłumaczyć 956. Reszta w rękach kolegów Smile

Komimasa
27/09/2019 10:44:14
W każdym rozdziale jest strona poświęcona rekrutacji i tam znajdziesz email do niego Smile

Komimasa
27/09/2019 10:43:10
Jeżeli jesteś zainteresowana pomocą także z innymi mangami, możesz spokojnie pisać do WT cyz kontaktować się właśnie z Rurim.

Komimasa
27/09/2019 10:42:19
Dziękujemy bardzo, ale Ruri świetnie się wywiązuje ze swoich zadań, to raczej moja wina, że tych rozdziałów nie ma. Zabiorę się za nie od 1.

Cara
27/09/2019 10:13:09
Hejka, potrzebujecie może pomocy do edycji mang? Wink

przemok123
24/09/2019 19:22:03
Dzięki Smile

Komimasa
23/09/2019 17:40:51
Niestety nic tak na szybko lepszego nie poradzę.

Komimasa
23/09/2019 17:40:02
Bo to jest, tylko nie uzupełnione niestety.Ktoś się miał tym zajmować, ale jakoś nic z tego nie wyszło.

Komimasa
23/09/2019 17:38:46
Ale Download nie był dawno uzupełniany. Cóż najlepiej i najłatwiej wziąć ostatni odcinek 793 w tym wypadku i zobaczyć ścieżkę, po czym zmienić nazwę odcinka. Ja tak pobierałemxd

przemok123
23/09/2019 17:19:34
Hej, mam pytanko, jak wchodzę ANIME-> DOWNLOAD -> NEW WORLD to mam 793 ocinków, gdzie mogę pobrać resztę? bo na środku strony widzę 899, 900 i 901. Dzięki za info i pozdrawiam

Komimasa
18/09/2019 23:28:31
wezmę się za nie od października. Chciałem już nie robić takich pleców, ale one kosztują bardzo dużo czasu i pracy.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
8,290,882 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony