REJESTRACJA
961 PL

960 PL

959 PL

  901 PL!

  900 PL!

  899 PL!

Nakamowy wyjazd do Budapesztu
Autor: Grigorij dnia 26/02/20 09:20
Pozytywny wątek - co nas aktual..
Autor: xaton dnia 24/02/20 13:54
Rozdział 972
Autor: Kaioken dnia 23/02/20 20:10
League of legends
Autor: Redrey dnia 23/02/20 16:01
128 dowodów na to, że Eiichiro..
Autor: Grigorij dnia 20/02/20 11:01
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
Nefertari Cobra


Jest on młodym królem oraz przykładnym ojcem. Ponadto tryska wigorem. Ma córkę, która jest przysłowiowym oczkiem w głowie. Często potajemnie wraz ze swym najwierniejszym sługą –Igaramem, wychodzi z pałacu by z ukrycia mieć ją na oku. Troszczy się o nią i martwi jak każdy dobry ojciec. To, iż ją obserwuje, wcale nie ogranicza jej wolności. Gdy Vivi pobije się z kimś nie przeżywa tego jak jakąś hańbę czy nieszczęście. Daje jej w normalny sposób poznać życie. Jest bardzo rad, gdy widzi, iż znalazła ona sobie przyjaciół. Także to, iż przebywa ciągle wśród dzieci z normalnych wiejskich rodzin uważa za plus, gdyż pomoże jej to lepiej zrozumieć swoich poddanych, co w przyszłości może zaowocować mądrymi, opartymi na swych własnych doświadczeniach decyzjami. Jeżeli dziewczyna bije się z przyjaciółmi, to przymyka na to oko, nawet jeśli widzi, że jest ona posiniaczona, jednakże w momencie, gdy zagraża jej prawdziwe niebezpieczeństwo, sam wkracza do walki, pastwiąc się jeszcze nad pokonanym przeciwnikiem za to, co chciał zrobić jego kochanej córeczce. W jego serce wstępuje nadzieja gdy widzi w jaki sposób Kohza i inne dzieci, starały się tak desperacko i z pełnym poświęceniem pomóc swojej przyjaciółce.
Jako król jest bardzo mądrym i dobrym władcą. Pragnie wysłuchać każdego, kto chce z nim rozmawiać. Nawet dziecka nie odpędza. Zawsze próbuje pomóc swym poddanym. Słysząc o problemach z budżetem natychmiast każe zmniejszyć wydatki na pałac by nie marnować pieniędzy swoich poddanych. Jest wspaniałomyślnym władcą. Pragnie jak najlepiej pełnić swoją funkcję, nie dla własnych potrzeb, lecz by być rzeczywistym oparciem dla swoich poddanych. Dba o to, by rozwijała się cała Alabasta, a nie tylko stolica- Alubarna. Nigdy nie ucieka się do podstępów czy jakichkolwiek oszustw. Jest uczciwym człowiekiem, który stawia na ciężką pracę, gdyż tylko ona może zrodzić wspaniałe owoce.

Jako człowiek, którego widzimy podczas rebelii w Alabaście, w ogóle się nie zmienia. Wie, iż kraj stanowią ludzie, choćby nie wiem co miało się stać z królestwem czy pałacem. Jeżeli poświęcenie swego stołka miałoby ocaliłoby większość ludzi, to jest gotów ponieść taką ofiarę. Nie wysyła wojska przeciwko swym poddanym, nawet, jeśli przestali go szanować i są przeciw niemu. Dobro kraju, czyli całego społeczeństwa, jest dla niego najważniejsze, tak więc nie udziela zgody swym strażnikom na atak na rebelię, gdyż jej członkami nie jest nikt inni jak zwerbowani z królestwa ludzie. W nikim nie doszukuje się zła, nikogo z góry nie osądza. Każe po odczytaniu listu od Vivi uderzyć na Crocodila, gdyż to on jest wszystkiemu winien. Nie obchodzi go, co rewolucjoniści zrobią z pałacem, to jest nie ważne. Najważniejsze jest by ocalić jak najwięcej ludzi. Gdy nadarza się sposobność by móc odbić krzywdy i zgładzić Crocodila , bez wahania jest gotów poświęcić swe życie, wiedząc, iż dzięki temu ocali kraj. Jest wspaniałym królem, który potrafi nawet podnieść morale i zachęcić do dalszego życia tych wszystkich, którzy stracili wiarę oraz chęci do dalszego życia po tym jak uczynili tak wiele złego. Zwraca ludziom wiarę, choć tak wiele utracili. Swymi słowami powoduje, iż wszyscy podnoszą się i z uśmiechem są gotowi stawić czoło wyzwaniom, jakie przyniesie im życie.
Są momenty, kiedy król ma w nosie etykietę dworską. Wygłupia się razem z innymi, śmieje się, zachowuje się jak zwykły człowiek bez dostojności królewskiej. Potrafi żartować, jest bardzo otwarty wobec wszystkich ludzi. Nawet wspólnie podgląda dziewczyny w kąpieli. Bardzo rozrywkowy człowiek i najwspanialszy król, jakiego można sobie tylko wyobrazić.

Nefertari Vivi


Vivi jest młodą 16-letnią damą. Urodziła się 2 lutego. Jest córką króla Alabastii, Cobry. Nazwisko Nefertari zostało zaczerpnięte z dawnego Egiptu. Oznacza ono ”wyjątkowo piękny” czy też „wspaniały”. Te określenia nad wyraz dobrze do niej pasują. Oczytana , wie dużo o Grand Line, i grożących na tym morzu niebezpieczeństwach. Godnie zastępuje Nami podczas jej choroby. Nie jest egoistką , chciałaby jak najszybciej dotrzeć do Alabastii, jednak mimo to chce wpierw pomóc wyleczyć chorą poważnie Nami. Nie przekłada więc swego dobra nad innych. Nie zachowuje się jak większość osób z królewskiej rodziny. Nie wywyższa się nad innych, nie czuje się lepszą... Zawsze wie, jak powinna się zachować. Stara się za wszelką cenę unikać rozwiązań siłowych. Wie, iż czasami lepiej znieść trochę poniżenia niż dopuścić do niepotrzebnego rozlewu krwi. Nader wszystko woli pokojowy sposób rozwiązania konfliktów na drodze konwersacji, nie miecza. Tak też właśnie postępuje , gdy przybywają do królestwa Drum. Nie robi żadnych głupstw.
Szybko analizuje sytuację i postępuje w racjonalny sposób. Pomimo rany klęka, aby okazać szacunek i posłuszeństwo wobec... czytaj więcej

Igaram(sprzed Mr. 8)


Jest wiernym sługą króla Cobry i księżniczki Vivi oraz jednocześnie jest ich przyjacielem. Często wraz z nim po kryjomu opuszcza pałac by pilnować księżniczki. Ma z nią bardzo dobry kontakt. Nie jest drętwym i nudnym opiekunem. Stara się zawsze pomóc księżniczce oraz służy jej dobrą radą. Nie potrafi się opanować i wybucha gniewem, gdy mała wraca posiniaczona po dziecięcej bójce. Nie bardzo mu się podoba to jak się zachowuje oraz, że często się z kimś bije, wszak to nie przystoi księżniczce, jednak pod wpływem króla staje się wobec niej bardziej miękki. Często swą mowę zaczyna od „maa” maaa”, jest to jakby przygotowanie głosu, tak jak to robią śpiewacy. Jego broń została opisana jako Mr. 8.
Terracota


Jest żoną Igarama. Wygląda dosłownie tak jak jej mąż, tyle, że posiada walory kobiece. Pracuje w pałacu królewskim w Alubarnie. Jest szefową obsługi w pałacu. Ma 30-letnie doświadczenie swym fachu. Potrafi zorganizować wspaniałą wyżerkę, która potrafi nawet zaspokoić wygłodzony żołądek Luffy’ego.Pell


Jest jednym z ważniejszych strażników Alubarny. Jego najlepszym przyjacielem jest Chaka. Szanuje on również Igarama, który jest kolegą po fachu. Jego głównym zadaniem jest strzeżenie stolicy, ponieważ zjadł „Tori Tori no Mi”, model sokół..w. Daje mu to mistrzowskie możliwości obserwacyjne oraz jest niezastąpiony w poszukiwaniu zaginionych ludzi. W ataku wykorzystuje lot koszący oraz karabinek. Zawsze bardzo martwi się o małą Vivi i służy jej radą. Miał też z nią sekret, którego nikomu nie zdradzał. Gdy przez przypadek wysadziła skład z bronią by wystrzelić fajerwerki z okazji jego przybycia na dwór królewski, strasznie na nią nakrzyczał. Jak mówił nie wiedziałby co począć, gdyby przez niego coś jej się stało. Gdy musiał walczyć w obronie księżniczki bronił jej bez wahania, ryzykując własne życie, choć wiedział, że nie miał szans na zwycięstwo. Kochał też bardzo swój kraj. Starał się go za wszelką cenę ocalić, stawiając na szali własne życie. Zdecydował nawet wysadzić się w powietrze by wszystkich ocalić. Jest prawdziwym bohaterem Alabastii. Co ciekawe okazuje się, że, mimo poważnego ciosu, przeżył.Chaka


Jest głównym generałem sił zbrojnych, dowodzi armią królewską. Jest najsilniejszym wojownikiem Alabastii, dobrym znajomym dworu oraz najlepszym przyjacielem Pell’a. Niegdyś był nauczycielem fechtunku młodego Kohzy. Bardzo kocha kraj, jednak (niestety) jako królestwo i pałac. Te symbole władzy stają się dla niego ważniejsze niż życie ludu, którego atakuje, gdyż ten sprzeciwia się królowi. W jego sposobie rozumienia w ten sposób ochrania kraj. Obejmuje on dowództwo obrony królewskiego pałacu. Zdenerwowany sytuacją i zmieszany, w głębi serca nie jest pewien czy dobrze czyni. Nie zauważa przez to machlojek BW. W gruncie rzeczy jest dobrodusznym, rozsądnym człowiekiem, który chce jedynie dobra. Nie rozumie ideałów króla, że to lud tworzy kraj. Vivi pozwala mu jednak zrozumieć to, co jest najważniejsze, a czego nie mógł wcześniej dojrzeć. Gdy przychodzi do walki wykorzystuje moc owocu „Inu Inu no Mi” i zamienia się w szakala. W ten sposób wzrasta jego szybkość i siła. Z dumą walczy by ochronić księżniczkę i ocalić króla. Nawet będąc na skraju śmierci, nie poddaje się i walczy do końca.

Duck Claw Squad


Jest to drużyna specjalnych strażników królestwa Alubarny. W jej skład wchodzi 4 członków. Są gotowi oddać swe własne życie w obronie króla. Wypijają magiczną wodę bohaterów, która daje im nadludzką siłę. Płacą za to jednak najwyższą stawkę, którą jest ich życie.


Autor:Komimasa

bullet Napisane przez Komimasa dnia 28 marzec 2009 · Kategoria: Sagi ·
· 0 komentarzy · 1336 czytań · Drukuj

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
waiter97
15/02/2020 15:51:57
Super strona... Dziękuje wam za to, że mam wszystkie odcinki one pice'a w jednym miejscu Smile bardzo szanuję waszą pracę. Pozdro Smile

BuzzAstral
14/01/2020 17:33:58
Ściągnąć też można tylko dwa ostatnie filmy Sad

Komimasa
13/01/2020 20:38:33
W sumie nie wiem, co odpowiedzieć. Najchętniej powiedziałbym "to pytanie nie do mnie", a jednak. Nie wiem, co się z tą wtyczka pokiełbasiło znowu...

BuzzAstral
06/01/2020 13:03:51
Cześć. Czy jest szansa na re-up kinkówek? Smile

wojtas1993
11/10/2019 20:03:50
Siema! Czy ktoś posiada napisy do OP od 135- do najnowszego odcinka? Jest część napisów w dziale napisy, ale niestety nie wszystkie.

Komimasa
10/10/2019 20:05:10
Już niedługo powinniśmy Was zaspamić rozdziałami OP, bo ja skończyłem właśnie tłumaczyć 956. Reszta w rękach kolegów Smile

Komimasa
27/09/2019 10:44:14
W każdym rozdziale jest strona poświęcona rekrutacji i tam znajdziesz email do niego Smile

Komimasa
27/09/2019 10:43:10
Jeżeli jesteś zainteresowana pomocą także z innymi mangami, możesz spokojnie pisać do WT cyz kontaktować się właśnie z Rurim.

Komimasa
27/09/2019 10:42:19
Dziękujemy bardzo, ale Ruri świetnie się wywiązuje ze swoich zadań, to raczej moja wina, że tych rozdziałów nie ma. Zabiorę się za nie od 1.

Cara
27/09/2019 10:13:09
Hejka, potrzebujecie może pomocy do edycji mang? Wink

przemok123
24/09/2019 19:22:03
Dzięki Smile

Komimasa
23/09/2019 17:40:51
Niestety nic tak na szybko lepszego nie poradzę.

Komimasa
23/09/2019 17:40:02
Bo to jest, tylko nie uzupełnione niestety.Ktoś się miał tym zajmować, ale jakoś nic z tego nie wyszło.

Komimasa
23/09/2019 17:38:46
Ale Download nie był dawno uzupełniany. Cóż najlepiej i najłatwiej wziąć ostatni odcinek 793 w tym wypadku i zobaczyć ścieżkę, po czym zmienić nazwę odcinka. Ja tak pobierałemxd

przemok123
23/09/2019 17:19:34
Hej, mam pytanko, jak wchodzę ANIME-> DOWNLOAD -> NEW WORLD to mam 793 ocinków, gdzie mogę pobrać resztę? bo na środku strony widzę 899, 900 i 901. Dzięki za info i pozdrawiam

Komimasa
18/09/2019 23:28:31
wezmę się za nie od października. Chciałem już nie robić takich pleców, ale one kosztują bardzo dużo czasu i pracy.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
8,291,053 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony