REJESTRACJA
980

979 rozdział

978PL!

  901 PL!

  900 PL!

  899 PL!

CC 10 - temat wstępny przed gaz..
Autor: Komimasa dnia 03/06/20 16:35
Rozdział 980
Autor: Kaioken dnia 26/05/20 23:11
Rozdział 979
Autor: Kaioken dnia 26/05/20 23:10
Spamiliada 12
Autor: Eikichi dnia 26/05/20 20:15
Story Cubes (komentarze)
Autor: Komimasa dnia 22/05/20 22:04
Pochwal się co ostatnio czytał..
Autor: Ena dnia 20/05/20 19:15
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
AnimeCon_baner
Gweloss:Dlaczego interesujesz się OP? Co utrzymuje cię przy tym, że oglądasz coraz to nowsze chaptery\epki?

Hmm pokochałem bohaterów. Dlatego pisze i fanfika. Choćby nie wiem jakie mieli przygody ja będę oglądał dalej... dla nich. Też bardzo wiele zrobiłem dla OP, to jeszcze bardziej umocniło mnie w miłości do tego tytułu. Robiąc naukę jap z Luffy i nakama, tworzyłem jakby oddzielne edukujące filerki. Grałem w gry z OP, ruszałem sie tymi postaciami, niezapomniane uczucie... No i ten tytuł jest zdecydowanie wybitny. Zawsze potrafi mnie czymś zaskoczyć nasz Oda. Robię napisy i oglądam wtedy odcinek powolutku, w zasadzie 3 razy dodatkowo licząc. To wszystko jeszcze bardziej mnie łączy z OP.
Oglądam bo robię napisy:P Bo kocham jak mówią po japońsku, bo wracam na nowo do świata OP.
Tak naprawdę czytałem bo edytowałem. Guzik mnie interesuje co tam się dzieje. Właściwie interesuje mnie motyw miłości Hancock z Luffym co widać w anime, to najbardziej.


Anonim1:Na jakie konwenty jeździsz? Co jest dla Ciebie w nich najważniejsze?
Na jakie miałem blisko i są nakama:D Ogólnie byłem dopiero na dwóch. Z racji, iż jestem graczem, będę się starał jeździć ( nie ma to jak turniej Tekkena czy Soula:P)ale te co są blisko, np będę raczej na tym we Wrocławiu.
Do pytania co jest najważniejsze? Ecchicon 4 pokazał mi, że ludzie. Było zajefajnie, bo byli nakama. Znowu Piernicon, całe trzy dni, to głównie konsolówka, tam byłem zdecydowanie prawie cały czas:D No AMV też ale dobrze prowadzone. Cosplay póki co też mnie kręci ale to tylko 2 godziny:P

hansowa96:Jak to się stało, że zacząłeś oglądać One Piece?

Hehe od gry:D Szukałem bijatyk i była Grand Battle. Bardzo mi się spodobało. Kojarzyłem serię po tym jak widziałem po niemiecku jedne odcinek(Arlong Park) to mnie wtedy nos Usoppa zniechęcił i ogólnie dziecinność, w końcu trochę lat mam. No i grając w tę grę bardzo polubiliśmy postaci. Były do Enela. Chciałem nawet oglądać po angielsku: nie japońsku, lol. Jakoś obejrzeliśmy w końcu i jakoś poszło:D

Ryba:Jakimi cechami fizycznymi różnisz się od swojego brata bliźniaka. Innymi słowy - jak można was rozróżnić ;p

Mam zdarty łokieć od grania w bijatyki na podłodze:D Nie mogę dokładniej odpowiedzieć na to pytanie, gdyż tyczy ono Jutsu a ten to tajne przez poufne...
Wybacz.

Anonim2:Czy masz jakąś filozofie życiową, którą się kierujesz? Jeśli tak to jaką?
Hmm szczerze mówiąc nie wiem czy jest. Ogólnie uważam, że ciężką pracą można do czegoś dojść. Zaangażowaniem a nie z powietrza. Długo miałem taki opis.

Anonim3: Czy osiągałeś jakieś sukcesy na polu bijatyk konsolowych? Brałeś udział w turniejach?

Sukcesy? To za dużo powiedziane. Dwa razy pod rząd trzecie miejsce w turnieju na konwentach w Tekkena 5 Drak Resurection. W Soula się nie udało:D W eliminacjach trafiłem na drugie miejsce:D Nie miale okazji jeszcze walczyć w takim krajowym turnieju czy coś niestety. Był z PSP ale to stara porażka:D

Anonim4: Jaki jest Twój ideał kobiety?

Hmm ideał. Nie wiem szczere mówiąc. Niby myślałem, że wolałbym by nie była blondynka, ale sam nie wiem. Wolę wyższe chyba (śmiech) no serio nie wiem. Liczy się to jakie będzie miała wnętrze. Jak będzie dla mnie, a cechy fizyczne to swoją drogą.

Anonim5: Gdybyś mógł wybrać jedną książkę, jedną grę, jeden przedmiot i jedną osobę na bezludną wyspę, co by to było?

Nie mógłbym:P Jestem z takich co żal będzie tej drugiej. Już cud, że wśród serii One Piece się tak wybił. Normalnie raczej nic nie wybieram. Pytania, najlepsza postać, najlepszy film to nie dla mnie. Po prostu będę się źle czuł wskazując daną rzecz jak inna jest też tego warta. To może ciut kłopotliwe, ale nie potrafię tego wyjaśnić.

Syrenka:Dlaczego onepiece.com zostało podzielone na dodatkową stronę czyli onepiecenakama.pl?

Hmm. Obawiałem się, że takie pytanie poleci. Jedną rzecz chcę zaznaczyć. Z com.pl z załogi byłem tylko ja. I nakama nie jest dodatkową stroną. Jest całkowicie samowystarczalnym organizmem. Nie chcę by myślano o nas jak części com.pl nie ma co porównywać uwierz.
To trochę jak pytać "czemu powstała Urusai" jak sa Kreskówkifani:P Była niezgoda na różnym polu z "władzą", nie śmieszniej "pracodawcą" i górą, która swoją drogą siedziała tylko na dupie i obrzydził mi się One Piece. Dosłownie. Nie mogłem robić nic co go tyczyło, mało, fika Ostatnie Starcie odechciało mi się pisać... Najbardziej wkurzało mnie to, ze robiłem za całą Załogę... Dopiero pod koniec listopada wpadł Szogun i on nieco poprawił Załogę w moich oczach, ale z Malderem już mi się nie układało. Tak naprawdę, moja wina na pewno też w tym jest. Być może nie odpowiadało mi jak olewawczo podchodził do strony, sam nie wiem. Kiedyś mu wszystko publicznie wygarnąłem, nawet tego nie przeczytał... A szkoda, dowiedziałbym się gdzie zawiniłem, a tak mogę snuć domysły... Wybacz byłoby nie w porządku, gdybym napisał o tym szerzej tak publicznie.
Zobaczyłem stronę Fantomasa, mała szara wobec kolosa com.pl była jak łódeczka na oceanie. Postanowiłem, że przyłączę się do niego. Moja miłość do Op odżyje i wrócą dobre czasy. Narodził się pomysł, by stworzyć własną stronę. Fantomas nie miał tego co miałem ja. Po pierwsze byłem znany w kręgach One piece gdyż dużo robiłem (połowa artów tam jest moja), robiłem napisy i sporo się udzielałem na forum (Mam koło 846 postów a ja nie pisałem postu z 3 zdanek) Ludzie mnie lubili(tak mi się wydaje, nigdy do końca nie wiadomo). Sami z siebie gdy dowiedzieli się, że zakładam stronę postanowili, że pójdą za mną. No i ekipa się zebrała i powstała strona. Odżyła moja miłość do OP potrójnie. Wróciłem do robienia napisów, artów wszystkiego. Od tego się zaczęło, gdy powstała wielu z com.pl pojawiło się i u mnie. Niektórzy z ciekawości, zostało wielu. Krótko po otwarciu, com.pl miało jakiś problem czy coś i forum nie działało( 2 dni). Wtedy napłynęło użytkowników, którzy nagle stracili swe miejsce, zobaczyli nakamę, i też trochę zostało. I tak o to nastąpił podział. Niektórzy moi dobrzy kumple, jeśli mogę tak powiedzieć, zostali na com.pl np Xaton, Kowal, brać z GC no będzie tego trochę. Napięcia wzrosły gdy wydaliśmy mangę. Choć wcześniej mnie lubiło GC tak nazwali mnie zdrajcą i efekty tego widać po dziś dzień. Szkoda, bo to bardzo fajni ludzie. Ja nie mogłem się pojawić na com.pl, no nie mogłem, obrzydzenie mnie brało... Stąd może, z racji, iż inaczej nie można było ze mną pogadać niektórzy zadomowili się na stałe. Tego nie wiem. Wiem natomiast, ze w temacie "co was przyciągnęło" wielu pisało ekipa, głównie mając na względzie mnie oraz brata Jutsu, który też był tam dość aktywny. Nie chciałem takiego podziału. Niekiedy, dochodzi do rzeczy, samoistnie, tak, jakbyśmy nie mieli na to wpływu. Ale jest jak jest. Zabawne jest, ze jak ja robiłem dla nich napisy to było ok, bo że i z japońskiego i ogóle, a teraz najchętniej by z gnoili i wszyscy czekają " na lepsze", no bez komentarza. Cieszy mnie bardzo, że wielu ludzi co znałem z com.pl jest też na Nakamie, że są w Załodze, jestem im dozgonnie za to wdzięczny. Mam zamiar dalej rozwijać tę stronę. Od dłuższego czasu szykują się zmiany.Ona nie jest moim hobby, ona jest częścią mego życia. Może przesadzam, ale uniwersum OP zasługuje na poważne traktowanie. Czemu angielska strona ma być niby lepsza? Kto tak ustanowił? Polskie to wcale nie musi być gorsze.

Anonim6: Czy planujesz poszerzyć swoją działalność? Tzn, czy masz w planach stworzenie kolejnego fanowskiego serwisu o jakimś konkretnym anime lub mandze?

Powiem tak. Już w tej chwili jestem z wieloma rzeczami w plecy, np nauka jap dla użytkowników. Fiki to już miech na następną część czekają. A studia łatwe nie są. Poszerzać działalność, powiedzmy, że ujmując to z mojego punktu widzenia tak, ale Waszego to nie.
Chciałem założyć portal o Fairy Tail, ale to w jakiś sposób negatywnie odbijałoby się na OP. Jakkolwiek ale zawsze. Wolę poświęcić się jednej serii, jest tego warta.

bullet Napisane przez Komimasa dnia 14 październik 2009 · Kategoria: Wywiady ·
· 2 komentarze · 1828 czytań · Drukuj

Nami (dnia 10 wrzesień 2013 18:48:50) #2
262
Właśnie, Komi, co z tym łokciem, skoro minęły już 4 lata? xD

Jackie777 (dnia 20 luty 2010 05:37:38) #1
816
Angielska wcale nie musi być lepsza, ALE anglojęzyczni mają faktyczny dostęp do mang i anime (część z nich) i dlatego wymagają na anglojęzycznych stronach większej ilości informacji - strona polska jest raczej niszowa, dla tych fanów m&a, którzy odkryli OP i chcą się dowiedzieć czegoś więcej. Pamiętaj, że fanów wciąż mamy stosunkowo niewielu, nasze wydawnictwa są jeszcze w powijakach a wiele Polaków uważa m&a za bajki dla dzieci i potępia potomstwo za infantylność.

Generalnie ciekawy wywiad, trochę się można dowiedzieć ;]
Czy informacje o łokciu wciąż aktualne? Pfft

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
GROMnh
24/05/2020 23:49:17
@ruri: Szkoda Sad Mam nadzieję, że szybciej powrócą, bo przez 2 miesiące czytać raz na 2 tygodnie to jest słabo...

ruri
24/05/2020 14:10:09
@GROMnh: Koronawirus spowodował to, że przy autorze jest mniej asystentów i wszystko idzie wolniej.

Laquer
24/05/2020 13:58:08
Wow, chyba muszę częściej się socjalizować, bo widzę, że daleko w tyle za cywilizacją zostałem.

Laquer
24/05/2020 13:57:47
Tia, nieważne. Bo wiesz, wszystko spoko, nie, ale i tak wy***ane, bo będę robić po swojemu, czy się to komu podoba czy nie xD Swoją drogą, groźby karalne jako merytoryczna krytyka...

Imi
24/05/2020 13:34:57
W sumie przez te Wasze komentarze zapomniałam o najważniejszym. Nikomu innemu to nie przeszkadza najwidoczniej więc nieważne.

Imi
24/05/2020 12:08:55
Najwidoczniej każda krytyka teraz, nawet merytoryczna, to dla niektórych tylko roszczeniowość i jakieś budowanie ego. Wielce sobie ego zbuduję na tym.

Imi
24/05/2020 12:07:57
Co do jakości, ja nie twierdzę że robicie byle co, tylko naprawdę akurat takich błędów łatwo jest uniknąć. Nie wytykam okazjonalnych wpadek edytorskich, bo wiem ile to jest pracy.

Imi
24/05/2020 12:07:06
Ruri, co ma ego do tego? Czytam sobie rozdział i klimat idzie się kopać przez takie kretyńskie wstawki.

GROMnh
24/05/2020 01:40:47
Mam pytanie - czemu przez cały czerwiec i lipiec będą wydawane rozdziały raz na 2 tygodnie?

Laquer
22/05/2020 16:01:16
A ja tam lubię te wstawki. Uważam, że są fajne. I będę je dodawał kiedy tylko edytor zezwoli.

Ena
22/05/2020 12:16:38
:sakazuki:

ruri
22/05/2020 12:05:23
slowa wpadka, bo chyba wyfrunelo z glowy. Kilka osob na pewno sie usmiechnelo na widok tej wstawki, wiekszosc olala, a pewne OKAZY szukaja mozliwosci wybicia swojego ego na pierdolach

ruri
22/05/2020 12:03:47
No tak, bo 90% czytelników, to profesjonaliści, którzy zawodowo zjamują się czytaniem mang i wcale nie mają w dupie większości błędów pomyłek itd. Zresztą... Przeczytaj sobie znaczenie

okiren
22/05/2020 11:51:46
Sugerowanie, że nie ma jakości przez to xD idę stąd, bo szkoda strzępić ryja

Imi
22/05/2020 07:56:13
Ale hej, przecież już nie chodzi o to, by była jakość, tylko dobrze że ktoś robi cokolwiek. To nie jest pomylony tekst w dymku wynikający z nakładu pracy, tylko nieporozumienie.

Imi
22/05/2020 07:55:30
Okiren, niby racja, ale tylko z perspektywy laika. Ponadtko korektor to ktoś, kogo zadaniem jest nie dopuścić to wpadek w rozdziałach. A on je tworzy...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
8,594,381 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony