REJESTRACJA
958 PL

957 PL

956 PL

  901 PL!

  900 PL!

  899 PL!

Rozdział 963
Autor: Wielki160 dnia 22/11/19 16:04
Nakamowy wyjazd do Budapesztu
Autor: okiren dnia 21/11/19 22:58
Spamiliada 12
Autor: Devzan dnia 21/11/19 19:48
Nakamowi mikołaje?
Autor: Eikichi dnia 21/11/19 13:44
Story Cubes 11: Szklana Pogoda -..
Autor: Grigorij dnia 21/11/19 10:25
Nasza codzienność
Autor: Orzi dnia 19/11/19 19:29
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
A więc: CHLOR NA WARSZTACIE!

Vegi:SIOSTRA! POWAŻNIE PYTANIE! Co... tak bardzo... lubisz... w USOPPIE?! Wiem,
że go lubisz! Ostatnio tak mówiłaś!


W Usoppie najbardziej lubię to, że lubi go mój braciszek d; Poza tym ma swój FanKlub na forum, 8000 ludzi schowanych w krzakach, no i super piosenkę! Sogeki no shima de... (ewribady)


Vegi:Gdzie znajdujesz czas na córkę, męża, taniec, śpiewanie, rodzinę,
studia i one piece na raz? Dobrze wiem, że to nie jest wszystko, ale samo
to ciężko mi sobie wyobrazić, Siostra.


Sogekinguuu~! (cichnące echo dokańczanej piosenki z poprzedniego pytania).
Nie wiem gdzie d; Pod łóżkiem? Chciałeś powiedzieć jak?
Ktoś kiedyś stwierdził (zapomniałam kto), że im więcej rzeczy robisz tym więcej znajdujesz czasu i to jest prawda, u mnie działa na pewno!
Poza tym studia właśnie kończę, więc jedno już odpada d; No a teraz jak mam Kluseczkę to nie jeżdżę na próby chóru 3 razy w tygodniu ani 4 razy na treningi tańca i fireshow, tylko trochę rzadziej, co nie. (:


Komimasa:Chlor czy twoje hobby, nie jest negatywnie postrzegane w twoim"dorosłym świecie"? Wszak nie spotyka się wielu osób, które gdy już zakładają
rodziny, dalej interesują się mangą. A może to tylko tak się wydaje.


Hmm... po pierwsze, to nie manga/anime jest moim hobby, tylko One Piece jest moim hobby (; Jednym z wielu. I nie najważniejszym d; (ale to następne pytanie już).
Po drugie: ty sam myślisz, że jak założysz rodzinę, to nagle spoważniejesz i porzucisz wszystkie zainteresowania jakie miałeś do tej pory (:? Może też nie spotykanie takich osób wiąże się z tym, że japońska kultura w tej formie stosunkowo niedawno zawitała do Polski?
Osobiście mam wcale niemało znajomych animo-mangowych w moim wieku a nawet starszych , więc nie czuję się dziwna (: Wiadomo, że są osoby, które uważają to za dziecinadę, ale kto by się nimi przejmował?

Kleo: Czy masz jakieś inne zainteresowania oprócz mangi?

Uahaha, chcecie siedzieć przy wywiadzie do jutra <:? Nie? Dobra, to się poskracam maksymalnie. Główne zainteresowania to...
Muzyka: śpiewam w chórze akademickim UG, dużo słucham (a czego, to jedno z kolejnych pytań z tego co widzę), trochę gram na gitarze.
Taniec: irlandzki, ale nie tylko, generalnie interesuje mnie wyżywanie się na parkiecie i porządne zakwasy od tego.
Fireshow (to też wiąże się z tańcem i z muzyką nierozerwalnie).
Książki: pochłaniam regałami, szczególnie fantastyka - ostatnio mniej bo Kluska próbuje mi je zjeść (:
Poza tym: rysunek - stąd manga, drobne rękodzieła - robię korale i kolczyki, czasem wyszywam, ozdabiam swoje ubrania i ściany w domach d; łolaboga... to tak z grubsza będzie.
Aha, kiedyś interesowałam się chłopcami, ale teraz mam męża, to przeszło d;


Kleo: Jak to jest pracować dla nakamy? Czy wśród was zdażają się konflikty jak w załodze Luffy'ego, czy też jesteś dobrą, zgraną ekipą?

Pracować jest bardzo miło, dzięki nakamie odnalazłam brata d; a konflikty... Bo ja wiem? Ja osobiście w żaden się nie zaangażowałam i nie zauważyłam aby takowe miały miejsce, możliwe też, że o czymś nie wiem.
Atmosfera w grupie wydaje mi się naprawdę "nakamowata". (:


Wąski: Czy masz jakąś fobię? Czy istnieją rzeczy, zwierzęta lub sytuacje, które napawają Cię lękiem?

Aaa! USOPP NOISE! Hę? Mówiłeś coś?
Ciekawe pytanie. Muszę się zastanowić, bo o tym czego się boję wolę nie pamiętać <:
Boję się ognia... taaa d; No trochę się boję. Kiedyś bałam się panicznie, miałam często koszmary o pożarach . Teraz boję się starości, śmierci, horrorów, ludzi z nożami i wielkich robaków pełzających i latających, jeśli mają zamiar pełzać po/wylądować na elementach mojego ciała. Boję się też, że coś stanie się mojej kluseczce (to chyba teraz najgorsze). Wiesz co, za dużo jest tych rzeczy, może wystarczy już? (:


Wąski: Wielokrotnie mogliśmy podziwiać Twoje rysunki na forum. Czy Twoje uzdolnienia artystyczne to tylko taka amatorska zabawa, czy myślisz lub myślałaś kiedyś o zabraniu się za to na poważnie?

Myślałam, myślałam i poszłam studiować matematykę <: Aczkolwiek od czasu do czasu wciąż dręczy mnie pomysł, żeby pójść zaocznie na grafikę na Akademię Sztuk Pięknych. Może kiedyś to zrobię, jak znajdę kasę. Ale rysować zawsze można też bez szkoły, więc zwyciężyło praktyczne podejście i zdecydowałam się kształcić w nie-artystycznym kierunku.


Kleo: Jak się czujesz w roli matki? Jak bardzo sama się zmieniłaś, gdy "Kluseczka" przyszła na świat? :)

W roli matki czuję się ekstra szczęśliwa, a poza tym zmęczona, niewyspana i bardzo zajęta (; Traktuję to jako nową przygodę życia (:
Ja się specjalnie nie zmieniłam, chyba tyle, że schudłam i mniej rozumiem co ludzie do mnie mówią (nie mam pojęcia dlaczego) <: i generalnie muszę wszystko planować z duużym wyprzedzeniem, co mnie strasznie denerwuje, bo zwykle decyzje podejmowałam spontanicznie. Teraz trzeba o tylu rzeczach pamiętać, więc stałam się bardziej obowiązkowa i mniej się spóźniam, ale dalej nie lubię zmywać ani prasować.

Anonim1: Jakiej muzyki słuchasz? Mało kto zadaje to pytanie a dużo to mówi o człowieku. Na jakich gatunkach muzycznych lub zespołach się wychowywałaś?

Nie wyobrażam sobie bez niej życia. Kolejny temat - rzeka... Pozwolę sobie bardzo skrótowo, bez nazw zespołów, bo nie skończę nigdy (;

Niestety moi rodzice mało zainteresowani muzyką są, więc w dzieciństwie niewiele słuchałam .
Na początku podstawówki no to tyle co leciało na korytarzu z radiowęzła i na dyskotekach (hahaha) (:
W końcu poszłam do harcerstwa, wtedy poznałam metal (i odkryłam, że jest dobry), a także oczywiście poezję śpiewaną (przy ognisku, cudowna sprawa).
Bardzo długo słuchałam trashu i innych odmian metalu i rocka, aż dotarłam do szeroko pojętego że tak powiem "metalu symfonicznego" d; co wydało na świat pomysł i pragnienie śpiewania w chórze. Jak pomyślałam tak zrobiłam, poszłam na przesłuchanie i już.
Dzięki chórowi zrozumiałam i polubiłam muzykę klasyczną, ale preferuję słuchanie jej na żywo, żadne nagranie nie daje w połowie takich wrażeń jak wysłuchanie koncertu w filharmonii. Polecam.
Potem wybiła się na pierwszy plan muzyka irlandzka, co zaowocowało również nauką tańca odpowiedniego.
W międzyczasie gdzieś pojawił się indie rock z powodu cotygodniowego uczęszczania do Gdyńskiego Klubu "Ucho" na sobotnie Indie Night Party.
Lubię posłuchać reggae, ska, czasem trochę hip-hopu czy rapu, etno, muzyki filmowej, ostatnio też soundtracki do One Piece oczywiście (; tego jest cała masa! Jedyny gatunek o którym mogę w tej chwili powiedzieć, że go nie trawię w ogóle to disco polo.

(Ciekawe, co ta odpowiedź mowi o mnie w takim razie? (; )


Anonim2: Czy są na forum osoby, które szczególnie zapadły Ci w pamięci i które szczególnie kojarzysz (dobrze lub źle)? Wielu pamięta jeszcze o Ra. Czy Ty także?

Pewnie, któż nie pamięta Ra... d; Jak mogłabym zapomnieć jego stwierdzenie, że moja sygna to nie jest sygna! Taka zniewaga! (:
Poza tym całą resztę kojarzę mniej więcej na tym samym poziomie, nie ma wybitnie wkurzających userów póki co, są niektórzy trochę mniej ortograficzni d; no i są modzi. Modowie? Moderatorzy, o! d;
Ostatnie pytanie? To ja spadam! Usopp AAAAaaaaaAAAAaaaaaAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!...


No i Chlor nam uciekła, Usopp ją dorwał :P Myślę, że dowiedzieliście się dużo na temat Chlor, jej charakteru i generalnie osobowości ;] Ja miałem to szczęście, że spotkałem się z nią w jej rodzinnym mieście i mogę zapewnić, że jest genialna :D A Kluseczka jest słodka :3


bullet Napisane przez Guilty dnia 08 czerwiec 2010 · Kategoria: Wywiady ·
· 0 komentarzy · 1038 czytań · Drukuj

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
wojtas1993
11/10/2019 20:03:50
Siema! Czy ktoś posiada napisy do OP od 135- do najnowszego odcinka? Jest część napisów w dziale napisy, ale niestety nie wszystkie.

Komimasa
10/10/2019 20:05:10
Już niedługo powinniśmy Was zaspamić rozdziałami OP, bo ja skończyłem właśnie tłumaczyć 956. Reszta w rękach kolegów Smile

Komimasa
27/09/2019 10:44:14
W każdym rozdziale jest strona poświęcona rekrutacji i tam znajdziesz email do niego Smile

Komimasa
27/09/2019 10:43:10
Jeżeli jesteś zainteresowana pomocą także z innymi mangami, możesz spokojnie pisać do WT cyz kontaktować się właśnie z Rurim.

Komimasa
27/09/2019 10:42:19
Dziękujemy bardzo, ale Ruri świetnie się wywiązuje ze swoich zadań, to raczej moja wina, że tych rozdziałów nie ma. Zabiorę się za nie od 1.

Cara
27/09/2019 10:13:09
Hejka, potrzebujecie może pomocy do edycji mang? Wink

przemok123
24/09/2019 19:22:03
Dzięki Smile

Komimasa
23/09/2019 17:40:51
Niestety nic tak na szybko lepszego nie poradzę.

Komimasa
23/09/2019 17:40:02
Bo to jest, tylko nie uzupełnione niestety.Ktoś się miał tym zajmować, ale jakoś nic z tego nie wyszło.

Komimasa
23/09/2019 17:38:46
Ale Download nie był dawno uzupełniany. Cóż najlepiej i najłatwiej wziąć ostatni odcinek 793 w tym wypadku i zobaczyć ścieżkę, po czym zmienić nazwę odcinka. Ja tak pobierałemxd

przemok123
23/09/2019 17:19:34
Hej, mam pytanko, jak wchodzę ANIME-> DOWNLOAD -> NEW WORLD to mam 793 ocinków, gdzie mogę pobrać resztę? bo na środku strony widzę 899, 900 i 901. Dzięki za info i pozdrawiam

Komimasa
18/09/2019 23:28:31
wezmę się za nie od października. Chciałem już nie robić takich pleców, ale one kosztują bardzo dużo czasu i pracy.

Komimasa
18/09/2019 23:26:26
Bo Ruri nie dał mi cynkaxd A tak poważnie, do końca września jestem mało dyspozycyjny stąd niestety to opóźnienie. No i też niestety chwilowo nie będę tłumaczył rozdziałów,

teos
18/09/2019 20:20:12
Bo spostrzegawczy cieszą się dzień wcześniej Pfft

Roku
18/09/2019 11:24:06
Wyszedł 953 a nie ma newsa, czemu ???

HUMBOL
03/09/2019 11:21:33
No i super. Cieszę się, że kolejny rok będzie można oglądać One Piece z tak świetnym tłumaczeniem. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do opłacenia serwera!

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
8,021,118 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony