REJESTRACJA
844 PL

843 PL

841-842 PL

  784 i 785 PL!

  782 i 783 PL!

  781 PL!

Spamiliada 9
Autor: Kotu dnia 01/05/17 02:03
Odcinek 786
Autor: Hejs dnia 30/04/17 22:44
Pozytywny wątek - co nas aktual..
Autor: Orzi dnia 30/04/17 22:38
Co nas gryzie/denerwuje dziś
Autor: Gociak dnia 30/04/17 17:16
Boruto: Naruto Next Generations ..
Autor: Ena dnia 30/04/17 08:59
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
kwi 30 2017
Turniej paringów II: runda II
mika
ZabawaCzołem, Ziemniaczki kochane!

Już po Pyrkonie? Czy ten niemały festiwal nawiedziła liczna nakamowa reprezentacja? To świetnie, jednak nie ma czasu na odpoczynek. Przyzywamy piękną wiosnę naszą falą onepiece'owej miłości! Jeszcze nie opadł kusz po jakże boles... ten, no, po ostatnim pojedynku pierwszej rundy, a tu już wyłoniona z niej ósemka ponownie staje w szranki o waszą sympatię i głosy.


W walce pozostali:
- Usopp x Kaya
- Franky x Nico Robin
- Tony Tony Chopper x Milky
- Sabo x Koala

- Señor Pink x Russin
- Smoker x Hina
- Shanks x Makino
- Monkey D. Luffy x Boa Hancock


Tabela walk przedstawia się następująco:


Uwaga!
Przypominamy, że klikając na daną postać, odbieracie jej HP!

Życzymy miłej zabawy!

Dotychczasowe wyniki:

Runda I:
- Pojedynek Usopp x Kaya vs Roronoa Zoro x Vinsmoke Sanji zwyciężył paring Usopp x Kaya.
- Pojedynek Franky x Nico Robin vs Leo x Mansherry zwyciężył paring Franky x Nico Robin.
- Pojedynek Nami x Hauda vs Tony Tony Chopper x Milky zwyciężył paring Chopper x Milky.
- Pojedynek Sabo x Koala vs - Donquixote Doflamingo x Viola zwyciężył paring Sabo x Koala.
- Pojedynek Señor Pink x Russin vs Monkey D. Luffy x Nami zwyciężył paring Señor Pink x Russin.
- Pojedynek Vinsmoke Sanji x Nami vs Smoker x Hina zwyciężył paring Smoker x Hina.
- Pojedynek Shanks x Makino vs Roronoa Zoro x Tashigi zwyciężył paring Shanks x Makino.
- Pojedynek Silvers Rayleigh x Shakky vs Monkey D. Luffy x Boa Hancock zwyciężył paring Monkey D. Luffy x Boa Hancock.

Runda II:
Przeczytaj więcej      Komentarze (0)       Czytano (22)
kwi 26 2017
Flaga Polski dla Eiichiro Ody
Ayo3
NowinkiWyjątkowo post pod postem, ponieważ chciałabym Was zaprosić do wzięcia udziału w takiej jednej fandomowej akcji z okazji 20-lecia naszej ulubionej serii. Sporo osób wybiera się na Festiwal Fantastyki Pyrkon 2017, który odbędzie się od 28 do 30 kwietnia w Poznaniu. Na tym właśnie wydarzeniu będą zbierane podpisy polskich fanów One Piece na naszej fladze narodowej. Ogólnie akcja trwa do 19 listopada tego roku, a potem flaga wraz z listem zostanie wysłana do Pana Ody. Więcej informacji o samej inicjatywie znajdziecie na stronie wydarzenia.


Jednym z naszych przystanków na Pyrkonie, gdzie będzie można złożyć swój podpis, będzie panel One Piece prowadzony przez Duo, który odbędzie się w sobotę od godziny 21 do północy w Meet Point Manga i Anime na placu Marka. Oczywiście podczas panelu nie będziemy chciały przeszkadzać prowadzącemu, więc zachęcamy zostać do końca.

Jednak to nie jedyne miejsce, w którym będziemy działać. Chętnych zapraszam na stronę wydarzenia, gdzie będą pojawiać się informacje odnośnie miejsc spotkania. Będzie nas można rozpoznać po koszulkach, promujących akcje.

Jak już jestem przy głosie to przy okazji zapraszam na pochód One Piece, który jest organizowany przez cosplayerów serii. Więcej informacji o nim znajdziecie w poniższym filmiku.

Tak więc, widzimy się na Pyrkonie! Życzę wszystkim dobrej zabawy oraz bezpiecznej podróży!
Przeczytaj więcej      Komentarze (1)       Czytano (173)
kwi 26 2017
Nakamowe nowinki one pieceowe #5
Ayo3
NowinkiAhoj, Nakamo!

No to zaczynamy kolejną porcję one pieceowych nowinek. Troszkę tego będzie, więc rozsiądźcie się wygodnie. Powoli zbliża się lato, nawet jeśli u nas na to się nie zapowiada, a to znaczy, że coraz więcej informacji będzie na temat atrakcji, którymi fani przebywający w Japonii będą się mogli nacieszyć. Również plany dotyczące 20-lecia serii ruszą mocno do przodu, bo w końcu lipiec to miesiąc, w którym wyszedł pierwszy rozdział naszej ukochanej mangi. Jednak zanim przejdę do tego typu informacji, tradycyjnie zobaczmy, co tam w anime piszczy.

Nowe arki zawsze dają ogrom nowych postaci, a Ci z kolei w animowanej wersji muszą mieć wybranego seiyuu. Ostatnio oficjalna strona One Piece ujawniła aktorów głosowych kolejnych dwóch postaci. Charlotte Pudding, 35 córka Big Mom oraz narzeczona Sanjiego, została przydzielona Sawashiro Miyuki. Potwierdzono ostatecznie, że poprzednia seiyuu Big Mom, Fujita Toshiko, zostaje zastąpiona przez Koyamę Mami. Powód dla którego zmieniono seiyuu nie został ujawniony. Obydwie Panie nie podkładały jeszcze głosu żadnej postaci w OP.


To nie koniec nowinek z anime. W internecie pojawił się krótki fragment piosenki Krwawe Przyjęcie, która zostanie zaśpiewana przez Big Mom w następnym, 786 odcinku. Odcinek zostanie wyemitowany 30 kwietnia. Za tekst jest odpowiedzialny oczywiście Pan Oda, a skomponowaniem utworu zajął się Tanaka Kohei. Sensei w swojej wiadomości z łączonego 21-22 numeru magazynu Weekly Shonen Jump zachęcał fanów do obejrzenia tego epizodu.


~~~~~~***~~~~~~


Trzecia edycja występów na żywo w Tokyo One Piece Tower będzie miała tytuł ONE PIECE LIVE ATTRACTION 3 'PHANTOM'. Występ powstaje oczywiście pod ścisłym nadzorem Pana Ody, a on sam będzie twórcą fabuły. Atrakcja rusza 29 kwietnia, ale już wyszły na światło dzienne niektóre informacje.

Wiadomo, że oprócz Słomkowej załogi w przedstawieniu pojawi się... nowa postać, której projekt został już ujawniony! Nowa bohaterka będzie się nazywała Diva Ann (Utahime Anne). Sensei powiedział, że krawat postaci inspirowany był wieżą tokijską, a kolory zaczerpnięte z wizerunku japońskiego zespołu GReeeeN, o którym poniżej będzie mowa. Tak więc, mamy nową postać w uniwersum!!!


Zespół GReeeeN będzie odpowiedzialny za piosenki, które zostaną użyte w występach. Jedną z nich będzie piosenka dla nowej bohaterki, a kolejny z utworów możemy już usłyszeć w zapowiedzi:

Piosenka tematyczna nosi tytuł 4ever Dawn!!!!!.

Oprócz występów na żywo, zostanie otworzona specjalna wystawa z okazji 20-lecia mangi. Wystawa będzie obejmowała szereg oryginalnych, powiększonych ilustracji, których motywem przewodnim będzie nakama, a jej tytuł będzie brzmiał One Piece Log Gallery. Otwarta zostanie 29 kwietnia.


Na stronie głównej parku tematycznego pojawił się wielki licznik, odliczający czas do otwarcia wystawy. W tle są wiadomości zostawione przez fanów od 1 stycznia z okazji 20-lecia.

~~~~~~***~~~~~~


Dla uczczenia 20 rocznicy, Shueisha ogłosiła szósty ranking popularności postaci z One Piece w 20 numerze magazynu Weekly Shonen Jump. Głosowanie na postacie rozpoczęło się w łączonym 21-22 numerze magazynu, który wszedł w Japonii w dniu 24 kwietnia.

W ankiecie można zagłosować na ponad 600 postaci, w tym Minków, członków rodziny Vinsmoke, Big Mom i jej rodzinę. Wliczone zostały również postacie z One Piece Film Gold oraz Kaido.


Z okazji rozpoczęcie szóstego rankingu popularności, w najnowszym numerze Jump'a pojawił się plakat ze wszystkimi postaciami z OP.

Wśród osób, które wezmą udział w rankingu, oprócz tomiku z dedykacją i autografem Pana Ody, zostaną rozlosowane też inne luksusowe nagrody, między innymi kartonowe etui na tomy od sagi East Blue do Skypeai.


~~~~~~***~~~~~~


W łączonym 21-22 numerze magazynu Weekly Shonen Jump pojawiły się kolejne informacje na temat nowelki zapowiedzianej na Jump Feście w grudniu. One Piece Novel 'A' będzie oczywiście koncentrowała się na postaci Ace'a, a dokładnie na jego przeszłości i zostanie wydana w specjalnym one pieceowym magazynie (One Piece Magazine) na 20-lecie serii. Kto będzie autorem nowelki? Oficjalnie nie wiadomo. Niepotwierdzone pogłoski głoszą, że napisze ją Ryougo Narita. Wiadomo jednak, że będzie nadzorowana przez Pana Odę. Niebawem pojawi się więcej informacji.


Okładka wyżej wspomnianego magazynu zostanie narysowana przez senseia, tak samo jak plakat, który znajdzie się w środku. Dodatkowo zostanie dorzucony realistyczny list gończy Luffy'ego. Wiadomo również, że pojawi się w nim spin-off narysowany przez autora serii.

Zostaną wydane 3 numery magazynu, których premiery kolejno zapowiedziane są na lipiec, sierpień i wrzesień. Aktualnie trwają zgłoszenia do 2 numeru. Wysyłać można fanowskie prace, pytania do edytorów mangi, zdjęcia kolekcji gadżetów oraz wiersze senriku. Termin zgłoszeń trwa do 31 maja.

Listy można wysyłać pod adres:
119-0163
集英社 ONE PIECE マガジン 「SSBS」係

~~~~~~***~~~~~~


W 19 numerze WSJ pojawiły się informacje odnośnie ONE PIECE PREMIERE SHOW 2017. Atrakcja organizowana jest przez Universal Studios Japan i w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Tegoroczne PREMIERE SHOW rozpocznie się 30 czerwca i potrwa aż do 1 października. Bardziej szczegółowe informacje powinny wkrótce zostać ujawnione.


~~~~~~***~~~~~~


Ostatnio na oficjalnej stronie One Piece pojawiła się okładka 85 tomu. Tomik został zatytułowany tak jak 856 rozdział, czyli Kłamca i łącznie będzie zawierał 200 stron, w tym rozdziały od 849 Brapper w Krainie Luster do 858 Spotkanie. Premiera 2 maja!
Przeczytaj więcej      Komentarze (0)       Czytano (95)
 
SLAWO89
30/04/2017 21:14:34
Usopp giń przepadnij Grin

plonacapiescace
30/04/2017 15:40:14
Brawo Boa i Luffy : ) wygrajcie cały turniej.

mika
30/04/2017 15:37:49
Tak bardzo nie po mojemu idzie ten pojedynek Sad Boja do piachu!

DarkNighty
30/04/2017 14:17:09
Luffy i Hancock? Naprawdę? Nie lubię tej pary Pfft Rayleigh i Shakky dużo bardziej przypadli mi do gustu Grin

mika
27/04/2017 08:25:12
I kolejne dwie fajne pary przeciwko sobie...

Grigorij
27/04/2017 08:03:36
Killing blow!

okiren
27/04/2017 03:29:46
NIEEEE ZAGAPIŁAM SIĘ! Sad( I moi faworyci odpadną na wstępie ;_; Ale przynajmniej zacny pairing przeciwnikiem. Sabo x Koala też bardzo lubię.

mika
26/04/2017 15:26:21
W sumie nie będę miała problemu z wyborem tylko w ostatnim pojedynku, bo Hancock nie lubię Pfft

mika
26/04/2017 15:25:22
Przynajmniej pojedynek jest wyrównany :-)

Grigorij
26/04/2017 14:38:39
Sabo i Koala to mój ulubiony pairing. Zawsze, gdy o niego walczymy, śpiewamy.

Kotu
26/04/2017 12:32:41
kogo by tu bić hmm :>

DarkNighty
26/04/2017 11:35:11
Sabo i Koala to mój ulubiony paring. Będę bardzo zawiedziona, jeśli odpadną.

mika
26/04/2017 08:38:15
No a teraz będzie mi źle niezależnie od wyniku :-(

Komimasa
25/04/2017 22:49:20
Nie wiem jak innym, ale mnie szkoda bić obie pary...

DarkNighty
25/04/2017 22:25:26
Jaka zacięta rozgrywka między trzecią parą Grin

Komimasa
24/04/2017 19:35:01
Franky i Nico Robin, parring który zawsze saportowałem.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
5,952,587 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony