REJESTRACJA
948 i 949 PL

947 PL

946 PL

  894 PL!

  893 PL!

  891 i 892 PL!

Rozdział 951
Autor: Ponury dnia 19/08/19 17:38
SC -10: Szybko i Śmiesznie w Pr..
Autor: fuszioms dnia 18/08/19 16:12
Spamiliada 12
Autor: Szczery dnia 17/08/19 19:34
Story Cubes -10: Szybko i Śmies..
Autor: fuszioms dnia 16/08/19 13:00
Homoseksualizm
Autor: Gosen dnia 16/08/19 02:10
CC9 podsumowanie
Autor: Rudzish dnia 14/08/19 23:01
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
paź 14 2009
Komi na warsztacie!
Waski
Wywiad I: KOMIMASA!


>YOHOHOHOHO! No i stało się. Dzisiaj środa, a więc pora na pierwszą cotygodniową porcję wywiadu z Załogą :D Pytań przyszło całkiem sporo, bo około 20. Pojawiły się jednak problemy. Po pierwsze, w mailach praktycznie nikt nie pisał swojego nicku, przez co dużo mamy Anonimów.... Po drugie, zdarzały się pytania zbyt osobiste, jedno było nawet natury czysto erotycznej xD No ale cóż, jakoś się udało. Cieszy mnie to, że jesteście tacy chętni do współpracy. Zapraszam do wysyłania pytań dalej!

Cóż, nie mogę powiedzieć nic więcej, jak tylko zaprosić na pierwszy wywiad! KOMIMASA NA WARSZTACIE!

Ryba:Jakimi cechami fizycznymi różnisz się od swojego brata bliźniaka. Innymi słowy - jak można was rozróżnić ;p

Mam zdarty łokieć od grania w bijatyki na podłodze:D Nie mogę dokładniej odpowiedzieć na to pytanie, gdyż tyczy ono Jutsu a ten to tajne przez poufne...
Wybacz.

Anonim1:Na jakie konwenty jeździsz? Co jest dla Ciebie w nich najważniejsze?
Na jakie miałem blisko i są nakama:D Ogólnie byłem dopiero na dwóch. Z racji, iż jestem graczem, będę się starał jeździć ( nie ma to jak turniej Tekkena czy Soula:P)ale te co są blisko, np będę raczej na tym we Wrocławiu.
Do pytania co jest najważniejsze? Ecchicon 4 pokazał mi, że ludzie. Było zajefajnie, bo byli nakama. Znowu Piernicon, całe trzy dni, to głównie konsolówka, tam byłem zdecydowanie prawie cały czas:D No AMV też ale dobrze prowadzone. Cosplay póki co też mnie kręci ale to tylko 2 godziny:P

hansowa96:Jak to się stało, że zacząłeś oglądać One Piece?

Hehe od gry:D Szukałem bijatyk i była Grand Battle. Bardzo mi się spodobało. Kojarzyłem serię po tym jak widziałem po niemiecku jedne odcinek(Arlong Park) to mnie wtedy nos Usoppa zniechęcił i ogólnie dziecinność, w końcu trochę lat mam. No i grając w tę grę bardzo polubiliśmy postaci. Były do Enela. Chciałem nawet oglądać po angielsku: nie japońsku, lol. Jakoś obejrzeliśmy w końcu i jakoś poszło:D

Gweloss:Dlaczego interesujesz się OP? Co utrzymuje cię przy tym, że oglądasz coraz to nowsze chaptery\epki?

Hmm pokochałem bohaterów. Dlatego pisze i fanfika. Choćby nie wiem jakie mieli przygody ja będę oglądał dalej... dla nich. Też bardzo wiele zrobiłem dla OP, to jeszcze bardziej umocniło mnie w miłości do tego tytułu. Robiąc naukę jap z Luffy i nakama, tworzyłem jakby oddzielne edukujące filerki. Grałem w gry z OP, ruszałem sie tymi postaciami, niezapomniane uczucie... No i ten tytuł jest zdecydowanie wybitny. Zawsze potrafi mnie czymś zaskoczyć nasz Oda. Robię napisy i oglądam wtedy odcinek powolutku, w zasadzie 3 razy dodatkowo licząc. To wszystko jeszcze bardziej mnie łączy z OP.
Oglądam bo robię napisy:P Bo kocham jak mówią po japońsku, bo wracam na nowo do świata OP.
Tak naprawdę czytałem bo edytowałem. Guzik mnie interesuje co tam się dzieje. Właściwie interesuje mnie motyw miłości Hancock z Luffym co widać w anime, to najbardziej.

Anonim2:Czy masz jakąś filozofie życiową, którą się kierujesz? Jeśli tak to jaką?
Hmm szczerze mówiąc nie wiem czy jest. Ogólnie uważam, że ciężką pracą można do czegoś dojść. Zaangażowaniem a nie z powietrza. Długo miałem taki opis.

Anonim3: Czy osiągałeś jakieś sukcesy na polu bijatyk konsolowych? Brałeś udział w turniejach?

Sukcesy? To za dużo powiedziane. Dwa razy pod rząd trzecie miejsce w turnieju na konwentach w Tekkena 5 Drak Resurection. W Soula się nie udało:D W eliminacjach trafiłem na drugie miejsce:D Nie miale okazji jeszcze walczyć w takim krajowym turnieju czy coś niestety. Był z PSP ale to stara porażka:D

Anonim4: Jaki jest Twój ideał kobiety?

Hmm ideał. Nie wiem szczere mówiąc. Niby myślałem, że wolałbym by nie była blondynka, ale sam nie wiem. Wolę wyższe chyba (śmiech) no serio nie wiem. Liczy się to jakie będzie miała wnętrze. Jak będzie dla mnie, a cechy fizyczne to swoją drogą.

Anonim5: Gdybyś mógł wybrać jedną książkę, jedną grę, jeden przedmiot i jedną osobę na bezludną wyspę, co by to było?

Nie mógłbym:P Jestem z takich co żal będzie tej drugiej. Już cud, że wśród serii One Piece się tak wybił. Normalnie raczej nic nie wybieram. Pytania, najlepsza postać, najlepszy film to nie dla mnie. Po prostu będę się źle czuł wskazując daną rzecz jak inna jest też tego warta. To może ciut kłopotliwe, ale nie potrafię tego wyjaśnić.

Syrenka:Dlaczego onepiece.com zostało podzielone na dodatkową stronę czyli onepiecenakama.pl?

Hmm. Obawiałem się, że takie pytanie poleci. Jedną rzecz chcę zaznaczyć. Z com.pl z załogi byłem tylko ja. I nakama nie jest dodatkową stroną. Jest całkowicie samowystarczalnym organizmem. Nie chcę by myślano o nas jak części com.pl nie ma co porównywać uwierz.
To trochę jak pytać "czemu powstała Urusai" jak sa Kreskówkifani:P Była niezgoda na różnym polu z "władzą", nie śmieszniej "pracodawcą" i górą, która swoją drogą siedziała tylko na dupie i obrzydził mi się One Piece. Dosłownie. Nie mogłem robić nic co go tyczyło, mało, fika Ostatnie Starcie odechciało mi się pisać... Najbardziej wkurzało mnie to, ze robiłem za całą Załogę... Dopiero pod koniec listopada wpadł Szogun i on nieco poprawił Załogę w moich oczach, ale z Malderem już mi się nie układało. Tak naprawdę, moja wina na pewno też w tym jest. Być może nie odpowiadało mi jak olewawczo podchodził do strony, sam nie wiem. Kiedyś mu wszystko publicznie wygarnąłem, nawet tego nie przeczytał... A szkoda, dowiedziałbym się gdzie zawiniłem, a tak mogę snuć domysły... Wybacz byłoby nie w porządku, gdybym napisał o tym szerzej tak publicznie.
Zobaczyłem stronę Fantomasa, mała szara wobec kolosa com.pl była jak łódeczka na oceanie. Postanowiłem, że przyłączę się do niego. Moja miłość do Op odżyje i wrócą dobre czasy. Narodził się pomysł, by stworzyć własną stronę. Fantomas nie miał tego co miałem ja. Po pierwsze byłem znany w kręgach One piece gdyż dużo robiłem (połowa artów tam jest moja), robiłem napisy i sporo się udzielałem na forum (Mam koło 846 postów a ja nie pisałem postu z 3 zdanek) Ludzie mnie lubili(tak mi się wydaje, nigdy do końca nie wiadomo). Sami z siebie gdy dowiedzieli się, że zakładam stronę postanowili, że pójdą za mną. No i ekipa się zebrała i powstała strona. Odżyła moja miłość do OP potrójnie. Wróciłem do robienia napisów, artów wszystkiego. Od tego się zaczęło, gdy powstała wielu z com.pl pojawiło się i u mnie. Niektórzy z ciekawości, zostało wielu. Krótko po otwarciu, com.pl miało jakiś problem czy coś i forum nie działało( 2 dni). Wtedy napłynęło użytkowników, którzy nagle stracili swe miejsce, zobaczyli nakamę, i też trochę zostało. I tak o to nastąpił podział. Niektórzy moi dobrzy kumple, jeśli mogę tak powiedzieć, zostali na com.pl np Xaton, Kowal, brać z GC no będzie tego trochę. Napięcia wzrosły gdy wydaliśmy mangę. Choć wcześniej mnie lubiło GC tak nazwali mnie zdrajcą i efekty tego widać po dziś dzień. Szkoda, bo to bardzo fajni ludzie. Ja nie mogłem się pojawić na com.pl, no nie mogłem, obrzydzenie mnie brało... Stąd może, z racji, iż inaczej nie można było ze mną pogadać niektórzy zadomowili się na stałe. Tego nie wiem. Wiem natomiast, ze w temacie "co was przyciągnęło" wielu pisało ekipa, głównie mając na względzie mnie oraz brata Jutsu, który też był tam dość aktywny. Nie chciałem takiego podziału. Niekiedy, dochodzi do rzeczy, samoistnie, tak, jakbyśmy nie mieli na to wpływu. Ale jest jak jest. Zabawne jest, ze jak ja robiłem dla nich napisy to było ok, bo że i z japońskiego i ogóle, a teraz najchętniej by z gnoili i wszyscy czekają " na lepsze", no bez komentarza. Cieszy mnie bardzo, że wielu ludzi co znałem z com.pl jest też na Nakamie, że są w Załodze, jestem im dozgonnie za to wdzięczny. Mam zamiar dalej rozwijać tę stronę. Od dłuższego czasu szykują się zmiany.Ona nie jest moim hobby, ona jest częścią mego życia. Może przesadzam, ale uniwersum OP zasługuje na poważne traktowanie. Czemu angielska strona ma być niby lepsza? Kto tak ustanowił? Polskie to wcale nie musi być gorsze.

Anonim6: Czy planujesz poszerzyć swoją działalność? Tzn, czy masz w planach stworzenie kolejnego fanowskiego serwisu o jakimś konkretnym anime lub mandze?

Powiem tak. Już w tej chwili jestem z wieloma rzeczami w plecy, np nauka jap dla użytkowników. Fiki to już miech na następną część czekają. A studia łatwe nie są. Poszerzać działalność, powiedzmy, że ujmując to z mojego punktu widzenia tak, ale Waszego to nie.
Chciałem założyć portal o Fairy Tail, ale to w jakiś sposób negatywnie odbijałoby się na OP. Jakkolwiek ale zawsze. Wolę poświęcić się jednej serii, jest tego warta.


No i to tyle :D Mam nadzieję, że dowiedzieliście się wiele o naszym głównym administratorze, o planach na przyszłość, dużo o przeszłości.

A teraz moi mili, nadchodzi pora na drugą osobę do wywiadu:D Jakoże wszystko zaczyna się ładnie rozkręcać bardzo jestem zadowolony ;] I do następnego wywiadu wybieram... Wąskiego!. Czyli mnie :P

Na pytania czekamy do następnej środy! PW na forum lub mail na elfmaster@interia.pl z dopiskiem "PYTANIE DO ZAŁOGI, (nick)"


Dodane przez bullet Waski dnia 14 październik 2009 Kategoria: Bez kategorii ·
7 komentarzy · 884 czytań ·Drukuj

Chlor (dnia 16 październik 2009 11:23:21) #7
32
No a ja się zagapiłam i zapomniałam zadać. Następnym razem się poprawię. Już się poprawiłam, bo wysłałam do Wąskiego. d;

Komimasa (dnia 15 październik 2009 17:41:56) #6
2
Jakby to było pytanie o historie powstania, to by na jednym newsie się nie skończyłoPfft Na szczęście takie pytanie nie poleciałoPfft

BlackKuma nie snuj tylko zadawajPfft Ja też zadam a coPfft

BlackKuma (dnia 15 październik 2009 14:21:22) #5
28
Również nie podziewałem się takiego zaangażowaniaSmile
Czekam na następną wywiadyGrin

PS: Snuje domysły czego mogło dotyczyć pytanie erotyczne:]

januarus19 (dnia 15 październik 2009 08:35:32) #4
151
O dowiedziałem sie co nieco o historii powstania stronki. Widze zapał jest oby tak dalejSmile

Waski (dnia 14 październik 2009 18:23:33) #3
29
Było.... Serio było Grin Myślałem, że walne ze śmiechu, jak je zobaczyłem xD

Komimasa (dnia 14 październik 2009 18:21:55) #2
2
Ja się założę, że nie było go i nas wkręcaPfft

RdR (dnia 14 październik 2009 18:03:54) #1
8
Szczerze nie myślałem, że to wypali, ale widzę, że jest duże zaangażowanie i to mnie cieszy. Dużo ciekawych pytań i ciekawych odpowiedzi, oby tak dalej to szło i coraz więcej osób chciało zadawać pytanie.
Ciekawi mnie jakie to było pytanie, te ze sfery erotycznej xD.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 
Zibii
12/08/2019 15:26:31
Z tego, co pamiętam to Oni(VariaScans) dodawali skanlacje z D. Gray-man. No ostatnio wyszedł nowy to sobie poczytam, ale się nie da. A dlaczego strona nie działa to nie wiem. Szkoda.

Komimasa
12/08/2019 07:43:45
To Ci od KHR lata temu? Bo tak coś kojarzę. Oni chyba upadli, ale głowy nie dam, czy to to.

sosik102
07/08/2019 01:01:17
Siema wie ktoś czemu nie działa reader variascans?

Komimasa
11/07/2019 12:56:07
Nie rozumiem, w czym problem z tym miejscem na avatar. Imo jest w dobrym miejscu.

Komimasa
11/07/2019 12:55:19
Regulaminem w skrócie jest nie przeklinanie i nie spolerowanie wydarzeń z mangi. Po więcej szczegółów odsyłam do kompasu po prawej u gory "forum" i tam "regulamin"

apap
10/07/2019 01:31:09
Ogólnie, pomyliłem miejsca publikowania awatarów na profilu, jest mi wstyd dałoby radę jakoś to odwrócić? xd

apap
10/07/2019 01:24:39
Siemanko wariaciki, jak coś jestem dobry na ból głowy po zbyt krótkich odcinkach. Jestem świerzak, potrzeba mi kocenia, gdzie znajdę regulamin forum? Z Wyrazami Szacunku apap

Komimasa
05/07/2019 17:43:18
Siemka. Zależy których. Czasem też jest tak, że to nie działa u kogoś. Możesz wysłać mi po prostu PW. Wtedy, na ile będzie się dało, będziemy działać Smile

Ishiyan
04/07/2019 18:21:03
Hej. Jestem nowy, więc dzięki za wyrozumiałość. Gdzie można zgłosić, których odcinków nie można pobrać/oglądać? Jest tego troszkę.

Komimasa
27/05/2019 01:16:52
Dziwne pytanie. Z założenia to raczej jak kończy się oglądać i czuje się niedosyt, ludzie biorą się za mangę. Myślę, że to zależy od indywidualnych preferencji.

AlfaOmegaXD
26/05/2019 21:10:52
potem zacząc czytac

AlfaOmegaXD
26/05/2019 21:10:24
Aha, rozumiem ale mam jeszcze jedno pytanie tez sie nawiazuje do anime i mangi a mianowicie lepiej przeczytac mange teraz jak jestem juz w trakcie ogladania OP czy lepiej pierwsze skonczyc ogladac a p

Komimasa
25/05/2019 10:36:10
Czasem kreska potrafi być bardziej dynamiczna niż animacja. No i można lepiej oddać postacie i teksty ich ciekawsze zrobić, bo jest więcej miejsca.

Komimasa
25/05/2019 10:35:02
głosy, więc bardzo przyjemnie się to ogląda, tylko właśnie momentami irytują pewne przedłużenia. A manga, cóż, słowotok, masa tekstu na stronę, ale bardzo ładnie narysowane.

Komimasa
25/05/2019 10:34:02
Ciężkie pytanie. Gdy odcinki pokazują bardziej to, co było w mandze, to bardzo przyjemnie się je ogląda, ale te ostatnie retrosy na cały odcinek... uch. Mamy całkiem ładną kreskę i świetne

AlfaOmegaXD
24/05/2019 19:48:20
Ej mam takie jedno pytanie. Co jest lepsze wedlug was anime OP czy manga ?

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
7,795,205 unikalne wizyty
Copyright © 2009 OnePieceNakama.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Theme create by BaiChi_696 & Szklana
completely modified by LuckyLuke, CichyWiatr
graphics by eyekiss

Kontakt z Administracją Strony